محسن گروسی: سالها بود نمایشی مثل بازی استقلال مقابل نساجی، در لیگ ندیده بودم؛ حضور ساپینتو را تا اینجا مثبت ارزیابی کرده‌ام

محسن گروسی

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: ساپینتو نشان داد که هرچه زمان بگذرد بیشتر روی تیم اثر می گذارد، امیدوارم در ادامه هم بازی‌های خوبی ارائه دهیم.

به گزارش استقلال نیوز، محسن گروسی پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه، به بیان نقطه نظراتش در خصوص شرایط آبی‌های پایتخت در فصل جاری پرداخت، که در ادامه می خوانید:‍

  

حضور ساپینتو را تا اینجا مثبت ارزیابی کرده‌ام

استقلال در بازی آخرش نمایشی ارائه داد که سال‌ها بود در کشور شبیهش را ندیده بودیم. روند تهاجمی و شکل بازی استقلال بسیار عالی بود. دیدید که آمار پایانی بازی چه اعدادی را نشان می‌داد. متاسفانه لیگ تعطیل شد و امیدوارم روند ما ادامه دار باشد. ساپینتو نشان داد که هرچه زمان بگذرد بیشتر روی تیم اثر می گذارد. امیدوارم در ادامه هم بازی‌های خوبی ارائه دهیم. در کل حضور ایشان را مثبت تا اینجا ارزیابی کرده‌ام.

جدول تغییرات زیادی خواهد داشت

تیم‌ها امسال خیلی یارگیری خوبی کردند و مربیان خوبی هم سر کار هستند. این کار را سخت‌تر می‌کند. امتیازات همگی نزدیک به هم هستند و جدول تغییرات زیادی خواهد داشت. رقابت تیم‌ها تا هفته آخر هم ادامه دارد. 

استقلال در مورد داوری‌ها خیلی مظلوم واقع شد

دیگر درباره داوری حرفی باقی نمی‌ماند چون استقلال در مورد داوری‌ها خیلی مظلوم واقع شد. نمی‌دانم چه مشکلی با ما دارند که تیم‌ها ما را بهم می‌ریزند. باید سیستم  VAR بیاید تا این مشکل حل شود. 

بازیکنان با افکار ساپینتو در حال آشنایی هستند

نباید انتقاد بیهوده کرد. در حال حاضر استقلال با توجه به شرایطی که در فصل گذشته داشته، تیم خوبی است و با گذر زمان به شرایط ایده‌آل می‌رسیم. بازیکنان با افکار ساپینتو در حال آشنایی هستند. باید به او زمان دهیم و‌ روند رو به رشد تیم مشخص است.

پیمان بابایی فوتبالیست بسیار خوبی است و دوندگی بالایی دارد. هم او و هم سجاد شهباززاده زمان می‌خواهند. شک نکنید که این دو می‌توانند به تیم کمک کنند. فشار روی آن‌ها هست. سجاد تجربه بیشتری دارد و باید از این فشار خودش را در بیاورد.

انرژی مثبت و حمایت هواداران در روند رو به رشد تیم اثرگذار است

هواداران و پیشکسوتان می‌توانند با حمایت‌های خود کمک بزرگی برای تیم باشند. انرژی مثبت و حمایت هواداران می‌تواند در روند رو به رشد تیم اثرگذار باشد.

اخبار باشگاه استقلال


مطالب مرتبط:

برنامه دیدارهای هفته هفتم و هشتم استقلال در لیگ برتر بیست و دوم؛ استقلالی ها 9 مهر میهمان امیر قلعه نوعی، 14 مهر میزبان فولادی ها!

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فرشید سمیعی: میلیچ پنجره نقل و انتقالاتی استقلال را بست

س سپتامبر 20 , 2022
معاون حقوقی باشگاه استقلال(تاج) از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه خبر داد.              به گزارش استقلال نیوز، فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال(تاج) در گفت‌وگو با رسانه رسمی این...