مجیدی: دو برابر پاداش برد را برای گل نخوردن کنار می‌گذارم/ به چیزی که می‌خواستم، رسیدم

فرهاد مجیدی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی نسبتاً خوبی بود. بازیکنان ما با توجه به اینکه چند روز پیش بازی سنگینی با پرسپولیس انجام داده و کار به 120 دقیقه کشیده شده بود، کمی سنگین بودند. در کل تیم ما مستحق پیروزی بود.

وی در مورد نیمکت‌نشینی وریا غفوری در این دیدار تصریح کرد: ترجیح دادم به برخی از بازیکنان استراحت دهم، علاوه بر غفوری به مسعود ریگی هم استراحت دادم.

 سرمربی استقلال در واکنش به این سؤال که آیا بهتر نیست از سبحان خاقانی که امروز خوب بازی کرد، بیشتر استفاده شود، گفت:  فکر می‌کنم به کسی از جمله خبرنگاران ربطی نداشته باشد که خاقانی چه زمانی بازی می‌کند. خاقانی در بازی با سایپا هم بازی کرد و نشان داده آینده روشنی خواهد داشت.

مجیدی در مورد عدم حضور شیخ دیاباته در لیست 18 نفره آبی‌پوشان عنوان کرد: تصمیم فنی بود که دیاباته نباشد.

وی در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد تحریم تمرین دو روز پیش تأثیر خودش را در روند بازی امروز استقلال مقابل نفت گذاشته بود، گفت: اینجا کنفرانس بعد از بازی است و اگر سؤالی درباره بازی دارید، در خدمت شما هستم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در رابطه با بحث کمک 20 میلیاردی یکی از اپراتورهای تلفن همراه به استقلال گفت: فکر نکنم این سؤال هم مربوط به این کنفرانس باشد.

مجیدی درباره اینکه بازیکنان استقلال از جمله احمد موسوی در هنگام حمله به دلیل اشتباه در پاسکاری جا می‌ماندند، یادآور شد: با شما موافق نیستم. احمد موسوی وارد زمین شد و خوب بازی کرد. به اصطلاح فوتبالی یک بار توپ پشت دفاع ما نیامد. بازیکنان رو به جلو هم عالی بودند و فرصت گل زدن داشتند. چیزی که من دنبالش هستم، گل نخوردن در سیستم 3-4-3 است که روز به روز بهتر شده‌ایم. تنها چیزی که من را از برد خوشحال کرد، گل نخوردن تیمم بود. در 9 بازی گذشته یعنی در 810 دقیقه تنها دو گل دریافت کردیم. ارزش و معیار تیم‌های بزرگ با گل نخوردن مشخص می‌شود. این مسئله برای تیم من قابل ستایش است. از بازیکنانم ممنون هستم و رفته رفته به چیزی که می‌خواستم، رسیدم.

وی با تأکید بر اینکه از گل نخوردن تیمش خوشحال است، ادامه داد: دو برابر پاداشی که برای برد کنار می‌گذارم را برای گل نخوردن به بازیکنان می‌دهم. استقلال نباید به راحتی گل بخورد. فکر نکنم تیمی مثل استقلال چنین آماری در لیگ داشته باشد که در 9 بازی تنها 2 بار گل خورده باشد. در یکی از این 9 دیدار که با تساوی به پایان رسید، حق‌مان برد بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد محمد نادری گفت: قبل از اینکه درباره مسائل فنی نادری صحبت کنم، باید بگویم کار کردن با برخی از بازیکنان از جمله نادری لذت دارد. نادری قبل از اینکه از نظر فنی خوب باشد، از نظر اخلاقی بازیکنی با شخصیت است و کِیف می‌کنیم با او کار می‌کنیم. نادری امروز در پست غیرتخصصی بازی کرد و یک اشتباه نداشت. یک ضربه به سرش خورد و خوشبختانه حال عمومی‌اش خوب است.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

انتقال بازیکن استقلال به بیمارستان

س جولای 20 , 2021
به گزارش مشرق، سیاوش یزدانی در بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان در ترکیب ثابت استقلال قرار داشت. مدافع استقلال که در این بازی  یکی از ارکان خط دفاعی تیمش بود و اجازه خودنمایی به مهاجمان حریف را نداد در اواخر بازی دچار مصدومیت شد. او پس از پای...