قربانی: تفکر استراماچونی کاملاً آماتور است

به گزارش مشرق، پیروز قربانی در خصوص انصرافش از حضور در استقلال یک روز پس از مراسم معارفه استراماچونی گفت: من چند روایت در این چند روز شنیدم ولی فکر می‌کنم دلیل مهم در مورد اتفاقات چند روز اخیر، ناهماهنگی بین مسئولان باشگاه و سرمربی جدید استقلال بود. این را هم شنیده‌ام که ظاهراً استراماچونی بعد از حضور در ایران به یکباره در مورد استفاده از دستیار ایرانی تغییر نظر داده است. اگر از دیدگاه حرفه‌ای به این موضوع نگاه کنید، این مربی نیاز به دستیار ایرانی دارد تا از شرایط استقلال، فوتبال ایران و دیگر مسائل فنی که مربوط به این چیزها می‌شود اطلاعات بیشتری پیدا کند.

وی عنوان کرد: استراماچونی در جلسه معارفه اعلام کرد که یک مربی تکنیکال و یک بدنساز با خودش می‌آورد و از باشگاه هم درخواست کرد یک مربی دروازه‌بان، یک آنالیزور دوم و یک دستیار بدنساز به تیم اضافه کند. این نظر سرمربی تیم است ولی اعتقاد من این است که تفکر استراماچونی در این زمینه کاملاً آماتور است. من در مورد خودم صحبت نمی‌کنم و دیدید که بلافاصله کنار کشیدم ولی سرمربی استقلال نیاز به دستیار ایرانی دارد و دلایلش را هم گفتم.

بیشتر بخوانید:

از استراماچونی خوشم آمد

قربانی در این مورد که گفته می‌شود مسئولان استقلال از وی خواسته‌اند تا برای حل شدن این مشکل صبر کند، اظهار داشت: معنی صبر کردن این است که باشگاه با سرمربی در مورد من صحبت کند ولی من مربی تحمیلی نیستم. حتی شنیدم که این بحث هم مطرح شد که من مدیر تیم یا همان سرپرست باشم و برخی مسائل واقعاً برایم عجیب بود. حتی شنیده که استراماچونی رزومه چند نفر را خواسته تا خودش با آنها صحبت کند، حالتی مثل مصاحبه کردن. این روش برای استخدام کارمند به کار می‌رود ولی من کارمند نیستم! دوست ندارم زیاد در خصوص این موضوع صحبت کنم و آرزوی موفقیت استقلال را دارم.

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: بعد از ۱۰ سال که از استقلال دور بودم خیال می‌کردم خیلی چیزها تغییر کرده است ولی متاسفانه اینطور نبود. من دوست نداشتم اسیر بازی شوم و با ناهماهنگی‌هایی که دیدم در نهایت تصمیم گرفتم جدا شوم.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیشنهاد اروپایی ۹۵۰ هزار یورویی برای پاتوسی

ش ژوئن 22 , 2019
 باشگاه کیپ‌تاون‌سیتی رسماً اعلام کرد پاتوسی از یک تیم اروپایی (که نامش فاش نشده) پیشنهاد ۹۵۰ هزار یورویی دارد و این باشگاه درصدد ترانسفر این بازیکن اهل آفریقای جنوبی به قاره سبز است. این ادعا در حالی است که مدیرعامل استقلال بار‌ها و بار‌ها گفته ق...