قانون اجازه بازگشت استراماچونی را می‌دهد؟

به گزارش مشرق، هوشنگ نصیرزاده در خصوص تصویب قانون منع حضور مربی و بازیکن خارجی در لیگ در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: به عنوان هیئت رئیسه سازمان لیگ این قانون را پیشنهاد دادیم و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هم این قانون را تصویب کرد. علت اینکه این موضوع را زودتر رسانه‌ای کردیم، این بود که باشگاه‌ها برای امضای قرارداد با مربی و بازیکن خارجی، تأمل کنند.

بیشتر بخوانید:

استراماچونی نشد، دونادونی

وی در خصوص اینکه منابع ایتالیایی خبر مذاکره استقلالی‌ها با استراماچونی و دونادونی را منتشر کرده‌اند و آیا با وجود این قانون این مربیان خارجی می‌توانند به ایران بیایند، گفت: در دستورالعمل مصوب شده، گفته شده که نباید مربی و بازیکن خارجی جدید وارد شود. بخشی که مقررات ما را تفسیر می‌کند، باید در این خصوص بگوید که منظور از مربی و بازیکن خارجی جدید چیست.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ با اشاره به اینکه باشگاه استقلال هنوز درگیر پرونده مالی آندره‌آ استراماچونی است، خاطرنشان کرد: من تفسیر کننده قانون نیستم و فدراسیون فوتبال خودش باید این قانون را تفسیر کند. باید مشخص شود آیا آنهایی که هنوز پرونده باز با باشگاه‌ها دارند، جدید محسوب می‌شوند یا می‌توانند همچنان در فوتبال ایران فعالیت کنند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

یک انزلی‌چی بالاتر از اسطوره‌های استقلال و پرسپولیس

د آگوست 31 , 2020
به گزارش مشرق، دیدار پایانی سی و سومین دوره رقابتهای جام حذفی بین دو تیم استقلال و تراکتور غروب پنجشنبه در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود تا پرونده این دوره از این مسابقات هم بسته شود.  در تاریخ برگزاری این مسابقات استقلال با ۷ قهرمانی و ۴ نایب ...