فکری به اعصابش مسلط باشد

به گزارش مشرق، رسول غنی زاده در مورد تساوی یک بر یک استقلال برابر صنعت نفت آبادان از هفته پنجم لیگ برتر گفت: در نیمه اول استقلال هرگز نتوانست خطر جدی بر روی دروازه حریف بوجود بیاورد یا به قول برخی‌ها این تیم از نیمه زمین خود هم آن طرف تر نرفت و موقعیت خطرناکی را بر روی دروازه نفتی‌ها بوجود نیاورد.

وی افزود: در نیمه دوم تا حدودی شرایط تفاوت پیدا کرد. استقلال دقایقی نفت را تحت فشار قرار داد و توانست به گل برسد اما بعد از گل کاملاً در لاک دفاعی فرو رخت و این نفتی‌ها بودند که آن قدر بر دروازه استقلال هجوم آوردند تا توانستند یک گل به ثمر برسانند.

هافبک سابق استقلال گفت: بعد از گلی که نفتی‌ها زدند اشتهای آنها بیشتر شد و استقلال شانس آورد که بازی را به آنها واگذار نکرد. رشید مظاهری در یک واکنش دیدنی اجازه نداد توپ وارد دروازه استقلال شود تا آبی پوشان تنها بتوانند از دیدار خانگی فقط یک امتیاز کسب کنند.

بیشتر بخوانید:

استقلال هرگز با این داور برنده نبوده است/هت تریکِ داورِ مصافِ حساسِ مشهد!

وی افزود: استقلال با این شرایطی که پیش می‌رود بعید است بتواند امسال هم به قهرمانی دست پیدا کند و جام را بالای سر ببرد. فکری باید تفکرات تیمش را عوض کند. البته او باید اول خودش به اعصابش مسلط باشد زیرا وقتی او با داور جر و بحث می‌کند این موضوع به بازیکنان هم منتقل می‌شود و آنها هم تمرکز خودشان را از دست می‌دهند و این باعث خواهد شد تا هم تیم نتیجه نگیرد و هم خود او کارت قرمز گرفته و مرتب محروم شود. بنابراین فکری باید اول از لحاظ روحی و روانی خودش را آرام کند، سپس باید تا شروع دیدار بعدی هم تیمش را از لحاظ روحی روانی به شرایط ایده آل برساند و هم تغییری در نوع ترکیب و تاکتیکش اتخاذ کند.

غنی زاده با اشاره به مصدومان زیاد استقلال هم گفت: از ابتدای شروع لیگ بیستم، استقلال هرگز نتوانسته با یک تیم کامل به میدان برود. مصدوم شدن بازیکنان استقلال به طور حتم در روند حرکتی این تیم تاثیر منفی به جای گذاشته و تا حدودی هم باید به فکر حق بدهیم که به دلیل این فشارها استرس داشته باشد.

هافبک سابق استقلال در پایان در خصوص اعتراضاتی که اکثر تیم‌ها از قضاوت داوران دارند گفت: داوری در این فصل پر سر و صدا شده است. بیشتر تیم‌ها از نحوه قضاوت داوران ناراضی هستند اما به نظر من اگر استقلال می‌خواهد کارش به اعتراض و جنجال با داور نکشد باید بازی‌های خوبی از خود ارائه کند تا در مقابل حریفانش به پیروزی برسد زیرا تیمی که موفق به گلزنی می‌شود آرامش دارد و نیازی نخواهد داشت که مرتب با داور به جدال بپردازد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هشدار به استقلال درمورد شهرخودرو

ی دسامبر 13 , 2020
به گزارش مشرق، عباس سرخاب مهاجم پیشین تیم استقلال و بهترین بازیکن مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در سال ۱۳۶۹ اظهار داشت: مصاحبه محمود فکری مشخص کرد فشاری زیادی را تحمل می‌کند که البته این موضوع در استقلال امری عادی است. فکری یا هر مربی دیگری کارش را در...