علیرضا نیکبخت واحدی: به استقلال استراماچونی امیدوارم؛ هواداران به تیمشان امید داشته باشند

علیرضا نیکبخت

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: از الان خیلی زود است که به استقلال انتقاد کنیم من مطمئنم استقلال استراماچونی موفق می شود.

به گزارش استقلال نیوز، علیرضا نیکبخت واحدی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد برتری شرایط استقلال پس از شکست مقابل ماشین سازی و عصبانیت سرمربی استقلال از مدیران این باشگاه صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:

* از الان ناامید شدن از استقلال اشتباه است

بازی اول بود و زیاد نباید از تیمی که تعداد زیادی از بازیکنانش تغییر کرده‌اند، توقع داشت. باید به این تیم فرصت داد و نباید از الان نظر خاصی بدهیم. همیشه انتقادها از استقلال بوده است، اما به نظرم این تیم در دیدار مقابل ماشین‌سازی خوب بازی کرد، هر چند که توقع از استقلال بالاتر از این حرف‌هاست.

* استقلال به انتقادها توجه نکند 

استقلال در زمان وینفرد شفر به یکباره اوج گرفت. استقلال برای اینکه از ابتدای فصل بتواند اوج بگیرد، نباید به انتقادها توجه کند. اینکه بخواهیم از الان حاشیه درست کنیم، چیز جالبی نیست.

* مطمئنم استقلال امسال پیشرفت می شود

بازیکنان فعلی استقلال متوجه هستند که در چه تیمی بازی می‌کنند. من هواداران را به آرامش دعوت می‌کنم و مطمئنم این تیم درست می‌شود. با بازی‌های دوستانه و تمریناتی که استقلال با استراماچونی انجام داده است، حتماً موفق می‌شود. اگر چه تمرینات استقلال پشت درهای بسته برگزار می‌شود، اما بازیکنان و برخی‌ها پیشکسوتان عنوان کرده‌اند که این تیم چه کارایی دارد و می‌توان به آن امیدوار بود.

* به استقلال استراماچونی امیدوارم

درست است که هواداران چند سال قهرمانی ندیده‌اند، اما اگر حوصله به خرج دهند، این تیم درست می‌شود. من به استقلال استراماچونی امیدوارم. برخی‌ها در صفحات مجازی و رسانه‌ها سوء استفاده کرده و قصد ضربه زدن به استقلال را دارند، اما همه اینها را می‌شناسند و می‌دانند حرف چه کسی را باید باور کنند.

* حواشی را کنار بگذاریم و به استقلال فرصت بدهیم

این هم جزو حواشی فوتبال ایران است و کاری نمی‌توان کرد. باید این حواشی را کنار بگذاریم و به استقلال فرصت بدهیم.

اخبار استقلال


مطالب مرتبط:

علی موسوی: بازیکنان شکست هفته نخست را فراموش کنند؛ استقلال برای قهرمانی شانس دارد

هادی طباطبایی: استقلال احتیاج به زمان دارد تا به ثبات تاکتیکی برسد؛ استراماچونی حق دارد!

جواد زرینچه: استراماچونی مترجم خودش را می‌خواهد؛ روشن ناراحت است، انتقاد می‌کند!

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مطمئنم استقلال با استراماچونی موفق می‌شود

ی آگوست 25 , 2019
به گزارش مشرق، علیرضا نیکبخت واحدی درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل ماشین‌سازی در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: بازی اول بود و زیاد نباید از تیمی که تعداد زیادی از بازیکنانش تغییر کرده‌اند، توقع داشت. باید به این تیم فرصت داد و نباید از الان نظر خاص...