شفر با بنی یاس قرارداد نبسته است

به گزارش مشرق، با وجود این که پیش از این نیز که رسانه‌های اماراتی از توافق نهایی وینفرد شفر، سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال با بنی یاس امارات سخن به میان آورده بودند اما ظاهراً این مربی با تجربه آلمانی هنوز به صورت رسمی قرارداد خود را امضا نکرده است.

بیشتر بخوانید:

شفر سکان هدایت تیم اماراتی را در دست گرفت

سایت الاتحاد امارات نوشت که شفر و بنی یاس به توافق رسیده‌اند اما هنوز به صورت رسمی قراردادی امضا نشده چرا که شفر از باشگاه استقلال یک میلیون دلار طلب دارد و می‌خواهد قبل از بستن قرارداد با بنی یاس این رقم را از باشگاه استقلال دریافت کند.

به نوشته الاتحاد، قرارداد بستن شفر با بنی یاس به این معنا خواهد بود که دیگر باشگاه استقلال مبلغی به او پرداخت نخواهد کرد و به این خاطر سرمربی آلمانی نمی‌خواهد این مبلغ را از دست بدهد و بعد از این که با باشگاه استقلال تسویه حساب کرد، قراردادش را با بنی یاس امضا خواهد کرد.

باشگاه استقلال از پیوستن شفر به بنی یاس بسیار خوشحال است چرا که پرداخت یک میلیون دلار به این مربی آلمانی در این شرایط بسیار سخت است اما به نظر می‌رسد پیرمرد آلمانی نمی‌خواهد که این رقم را به راحتی از دست بدهد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دروازه بان استقلال به تیم ملی دعوت شد

ی ژوئن 2 , 2019
به گزارش مشرق، در پی درخواست رشید مظاهری از کادر فنی تیم ملی، با درخواست وی موافقت شد.مظاهری به دلیل مشکلات شخصی از کادر فنی تیم ملی خواسته بود در اردوی مربوط به دیدار دوستانه مقابل سوریه و کره جنوبی حضور پیدا نکند. بیشتر بخوانید: احمدرضا عابدزاد...