سیروس دین محمدی: استراماچونی به تاریخ پیوست؛ در داخل مربی بهتر از الکس نوری داریم!

سیروس دین محمدی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استراماچونی به تاریخ پیوسته است و هواداران دیگر باید او را فراموش کنند، بازگشت این مربی دیگر شدنی نیست.

به گزارش استقلال نیوز، سیروس دین محمدی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال در شروع مجدد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

       

* شرایط استقلال در شروع مجدد لیگ قهرمانان آسیا؟

استقلال تیم خوبی دارد، بازیکنان به خوبی استراحت کرده‌اند و فکر می‌کنم این تیم می‌تواند نتایج خوبی بگیرد. البته حاشیه‌های استقلال خیلی زیاد است و هر روز صحبت از حضور یک مربی در این تیم می‌شود.

* آبی‌پوشان به دلیل بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی نمی‌توانند از بازیکنان جدید خود استفاده کنند

بازیکنان خیلی خوبی به استقلال آمدند. محمدحسین مرادمند و رشید مظاهری کیفیت بالای خود را در سال‌های اخیر نشان داده‌اند و امیدوارم همین روند را در استقلال حفظ کنند. آنها می‌توانستند کمک زیادی به استقلال کنند، اما اشتباهات گذشته باعث شد تیم نتواند از این بازیکنان استفاده کند که خیلی ناراحت‌کننده است.

* حواشی ایجاد شده پیرامون این باشگاه پس از منتفی شدن بازگشت آندره‌آ استراماچونی؟

در استقلال حاشیه‌های زیادی وجود دارد و یک روز می‌گویند استراماچونی می‌آید، بعد می‌گویند آمدن او منتفی شده است. تمام کسانی که استقلال را دوست دارند، باید تمرکز خود را از این موضوع (بازگشت استراماچونی) بیرون بیاورند و روی لیگ قهرمانان آسیا متمرکز شوند. دوست داشتم استراماچونی مصاحبه می‌کرد و به صراحت می‌گفت می‌آیم یا نمی‌آیم تا هواداران و باشگاه استقلال ضرر نکنند. 

* سرمربی ایتالیایی گفته است پیشنهادی از استقلال به او نرسیده است؟

فکر نمی‌کنم اگر استراماچونی پیشنهادی دریافت می‌کرد، به استقلال بازمی‌گشت و اگر می‌خواست برگردد، تاکنون آمده بود. استراماچونی به تاریخ پیوسته است و هواداران دیگر باید او را فراموش کنند. بازگشت این مربی دیگر شدنی نیست. تجمعات اخیر هم فقط حاشیه ایجاد می‌کند و به ضرر هواداران است. معلوم نیست بازیکنان در این شرایط به حرف مربی خود توجه می‌کنند یا خیر. تجمع هواداران تمرکز مدیران باشگاه را به‌هم نمی‌ریزد؛ بلکه تمرکز بازیکنان از بین می‌رود.

* مذاکره مدیران باشگاه استقلال با الکساندر نوری سرمربی پیشین تیم‌های وردربرمن و هرتابرلین آلمان؟

نوری در وردربرمن مربیگری کرده است و در فصل اول حضورش در این تیم نتایج بسیار خوبی به دست آورد، اما یک سال بعد 9 شکست متوالی تجربه و سابقه خود را خراب کرد. ما در کشورمان گزینه‌هایی بهتر از این مربی را داریم.

* وضعیت ادامه همکاری خود با باشگاه نساجی؟

با مدیران باشگاه نساجی مذاکره می‌کنیم. اگر به توافق رسیدیم در خدمت این تیم هستیم، وگرنه در باشگاه دیگری مشغول می‌شویم.

اخبار تیم استقلال

     


 مطالب مرتبط:

پایان عمر سعادتمند در استقلال/ سعادتمند هم ملیجک وزیر بود و هست؛ خاک بر سرتان که یک جام را از ما گرفتید

مرحله گروهی ACL2020/ تساوی در گام نخست؛ الشرطه بدشانس‌ترین استقلال تاریخ را متوقف کرد

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گریه استقلالی‌ها بر قبر بدون مرده/ توهین هوادارنماهای استقلال به بزرگان باشگاه +عکس

ش سپتامبر 19 , 2020
سرویس ورزش مشرق – خیلی دیر اما بالاخره جلوی ضربه ای که به احساسات میلیونها طرفدار استقلال می زدند گرفته شد. قدیمی ها می گفتند جلوی ضرر را هر زمان بگیرید منفعت است. اینکه احمد سعادتمند و یکی از اعضای هیأت مدیره اش به نام مهدی عبدیان پای خود را در یک کفش...