سید احمد موسوی: استقلالی به دنیا آمدم؛ با ثبات، صبر هواداران و همدلی تیم به اهدافمان می رسیم

سید احمد موسوی

هافبک راست تیم فوتبال استقلال (تاج) گفت: ما در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا دنبال جام هستیم و هواداران صبور باشند تا بتوانیم آنها را خوشحال کنیم.

 به گزارش استقلال نیوز، سید احمد موسوی هافبک و دفاع راست تیم فوتبال استقلال (تاج) در گفت‌وگو تلویزیونی در برنامه فوتبال برتر، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:

      

در پایه های استقلال و داماش بازی کردم

سه سال در تبریز بودم. فصل خوبی را در گل‌گهر داشتم و پس از آن به استقلال آمدم. پیش از آن در پایه های استقلال و داماش بازی کردم.

پست اصلی من دفاع راست است و سالیان سال زمانی که در رده سنی جوانان بازی می کردم در این پست بودم. پس از آن هافبک راست بازی می‌کردم.

به خاطر راه دور نتوانستم درسم را ادامه دهم

من درسم خوب بود و حتی دو ترم در دانشگاه درس خواندم اما به خاطر راه دور دانشگاهم نتوانستم درسم را ادامه دهم.

سید احمد موسوی

* کادر فنی قبلی با تعصب کار کردند

باید از کادرفنی قبلی تشکر کنیم. محمود فکری با تعصب کار می کرد و هر چه داشت برای استقلال گذاشت. البته حواشی در عملکرد تیم تاثیرگذار بود. بد امتیاز جمع نکردیم. کادر فنی قبلی با تعصب کار کردند. کار با کادر فنی جدید هم از نظر روحی و فنی به تیم کمک کرد. ما می فهمیم که شرایط رو به بهبود است. باید حمایت و صبر هواداران را داشته باشیم. هواداران صبور باشند و استقلال به شرایط آرمانی خود می ‌رسد.

* استقلالی به دنیا آمدم

من استقلالی به دنیا آمدم اما سایر اعضای خانواده ام به غیر از یک برادرم پرسپولیسی بودند. در خانه ما کُری زیاد داشتیم. حتی برادر بزرگم شدید پرسپولیسی بود. او تلاش کرد من را پرسپولیسی کند اما من راهم را انتخاب کرده بودم. من با عملکردم ثابت می کنم استقلالی هستم.

بازی در دفاع راست را بیشتر دوست دارم

انتظارم از خودم بیشتر بود اما برای شروع عملکردم بد نبود. من هر جایی مربی صلاح بداند وظیفه دارم بازی کنم. من خودم بازی در دفاع راست را بیشتر دوست دارم اما مربی به من بگوید دروازه بان هم بازی کنم می پذیرم.

* برای گرفتن جام از نظر امتیازی عقب هستیم و باید دو برابر تلاش کنیم

در استقلال راهی جز گرفتن جام نداریم. از نظر امتیازی عقب هستیم و باید دو برابر تلاش کنیم تا این اختلاف را جبران کنیم. مجیدی شناخت خوبی از تیم دارد. ما برای جام چه در جام حذفی چه در لیگ و چه در لیگ قهرمانان آسیا می جنگیم تا هوادارانمان را خوشحال کنیم.

با ثبات، صبر هواداران و همدلی تیم به اهدافمان می رسیم

فرهاد مجیدی الان سرمربی تیم است. اگر با ثبات باشیم و هواداران صبر کنند اتفاقات خوبی برای استقلال رخ می دهد. امیدوارم این همدلی ادامه دار باشد تا به اهدافمان برسیم.

اخبار استقلال

  


مطالب مرتبط:

از چهارمین خرید فصل جدید آبی پوشان رونمایی شد/ مدافع راست سیرجانی ها در تور استقلال؛ سید احمد موسوی به استقلال پیوست

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ستار همدانی: شوک تغییرات باعث شکست فولاد شد؛ استقلال به یک هافبک نفوذی احتیاج دارد

س مارس 9 , 2021
پیشکسوت باشگاه استقلال (تاج) گفت:  آبی پوشان در صورتی که متمرکز باشد و به دور از حواشی روی مسائل فنی دقت داشته باشند می‌توانند در ایران و آسیا نتایج موفقی را به همراه فرهاد مجیدی کسب کنند. به گزارش استقلال نیوز، ستار همدانی پیشکسوت تیم فو...