سهم استقلال از نقل و انتقالات؛ فعلا یک خروجی

به گزارش مشرق، با گذشت بیش از یک هفته از آغاز رسمی نقل و انتقالات زمستانی فصل جاری، استقلالی‌ها هنوز بازیکن جدیدی را به خدمت نگرفته‌اند، اما یک مهاجم خود را از دست داده‌اند.

با اینکه از بازیکنانی مثل امین قاسمی نژاد، مهدی کیانی، علیرضا علیزاده، میثم تیموری، پیمان بابایی، اشکان دژآگه و چند بازیکن دیگر به عنوان خریدهای زمستانی آبی‌ها یاد می‌شد، اما عملاً تاکنون حضور هیچیک از این نفرات برای نیم فصل دوم در جمع آبی پوشان جدی نشده است. ضمن اینکه بسته بودن پنجره‌های نقل و انتقالاتی هم مزیدی بر علت شده است تا استقلال عملاً هیچ بازیکن جدیدی را تا به امروز نگرفته باشد.

این در حالی است که سجاد آقایی مهاجم جوان آبی پوشان که در دو فصل اخیر به دلیل حضور بهترین مهاجمان ایران در خط حمله آبی پوشان کمتر فرصت بازی می‌یافت، از این تیم جدا شد و به نساجی پیوست. آقایی در نیم فصل نخست تنها در یک بازی (مقابل صنعت نفت) به میدان رفت و ۱۱ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازگشت قائدی به تمرین بعد از ۱۴ روز +عکس

ش فوریه 27 , 2021
به گزارش مشرق، مهدی قائدی که بعد از بازی روز ۲۵ بهمن ماه دیگر در تمرینات استقلال رویت نشده بود بعد از ۱۴ روز از آن مسابقه امروز در محل تمرین تیمش حضور پیدا کرد. این بازیکن در ۱۱ جلسه تمرینی تیمش در هفته‌های اخیر غایب بوده و شرایط خوبی برای همراهی ...