سعید صادقی با استقلال به توافق نرسید/ پرسپولیس مقصد نهایی بمب نقل‌وانتقالات

به گزارش مشرق، سعید صادقی یکی از ستاره‌های نقل و انتقالات لیگ امسال بود. بازیکنی که با درخشش در ترکیب گل‌گهر آقای پاس گل لیگ امسال شد و توانست به تیم ملی هم برسد.

این بازیکن پس از پایان لیگ امسال، مورد توجه تیم‌های زیادی از جمله استقلال و پرسپولیس قرار گرفت و حتی گفته شد که فرهاد مجیدی برای تیم جدیدش التحاد کلبا او را می خواهد اما پیشنهاد جدی برای لژیونر شدن به دست صادقی نرسید.

از طرفی مذاکرات این بازیکن با ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس به صورت موازی دنبال شد تا اینکه در این میان گفته می‌شود گل‌گهر با پیشنهاد خیلی بهتر نسبت به این دو بازیکن برای حفظ او اقدام کرده است اما خود صادقی با توجه سه سن و سالش در تلاش است تا به یکی از تیم‌های پایتخت بیاید.

صادقی که در هفته گذشته هم با استقلال و هم با پرسپولیس مذاکره داشته با آبی‌پوشان از نظر شرایط مالی به توافق نرسیده تا به درهای ورود پرسپولیس نزدیک شود.

با توجه به این موضوع اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او را می توان بازیکن بعدی پرسپولیس در نقل و انتقالات دانست.

به نظر می‌رسد که شرایط مالی پرسپولیس برای این انتقال بهتر از استقلال است.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دلالی در تیم ملی رخنه کرده/ سرخ‌پوشان هنگام مذاکره با بازیکنان قول حضور جام‌ جهانی می‌دهند!

ج ژوئن 24 , 2022
متاسفانه تیم ملی فوتبال ایران در چنبره مافیا کثیف سرخ قرار گرفته و بازیکنان با دلالی به تیم ملی دعوت می‌شوند. به گزارش استقلال نیوز، بحث دلالی در تیم ملی و دعوت از بازیکنانی که در قرارداد آن‌ها آپشن‌ افزایش قرارداد با حضور در لیست آن قرار دارد...