سعید رمضانی: رابطه من و مجیدی باعث پیشنهاد معاونت استقلال شد؛ وقت کافی برای قبول پیشنهاد معاونت ندارم

سعید رمضانی

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: پست معاونت باشگاه استقلال بخاطر رابطه خوب من و مجیدی به من پیشنهاد شد ولی من تایم زیادی برای انجام چنین مشغله ای ندارم. 

        

 به گزارش استقلال نیوز، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفتگو با فارس در مورد اهداء پست معاونت ورزشی از سوی سعادتمند به ایشان، توضیحاتی داد که در ادامه می خوانید:

* رابطه من و مجیدی باعث پیشنهاد معاونت استقلال شد

این سمت که امروز به بنده پیشنهاد شده دائمی نیست و آقای سعادتمند در مدتی که به عنوان مدیریت باشگاه استقلال مشغول به کار شده نسبت به بنده لطف دارند و طی صحبتی که با من انجام داد گفت از آنجا که خود آقای مجیدی مسبب حضور شما در تیم استقلال است و با توجه به رابطه حسنه و تنگاتنگ شما با اعضای کادر فنی و بازیکنان ،در نظر داریم شما به صورت همزمان به عنوان سرپرست و معاونت ورزشی فعالیت کنید.

* من برای خدمت به باشگاه استقلال تایم زیادی ندارم

به این ترتیب کارها بهتر و سریعتر انجام می‌شود اما من نمی‌توانم در حق یک باشگاه با میلیون‌ها باشگاه به عنوان یک موسسه بزرگ ملی کم لطفی کنم و حق را زیر پا بگذارم.به خود آقای سعادتمند هم گفتم من شغل دیگری دارم که در شرایط کنونی نمی‌توانم آن را کنار بگذارم و بعد از دوره بازیگری هرگز به پول فوتبال برای گذران زندگی اتکا نکرده‌ام. من هم تعهدات شغلی خودم را دارم و نسبت به ده ها نفر تعهد کاری دارم و سمت معاونت ورزشی باشگاه استقلال با این حجم کار و مشکلات انباشته شده، به روزی 10 ساعت وقت احتیاج دارد که من چنین تایمی برای خدمت به باشگاه استقلال ندارم.

* قرارداد من با باشگاه سفید امضاء است

شاید برایتان جالب باشد بدانید من حتی با باشگاه استقلال قرارداد سفید امضا کردم که به حرمت این باشگاه بزرگ و خانواده ناصرخان حجازی و شخص مجیدی بود که نسبت به من لطف داشت و من به خاطر آنها سمت سرپرستی تیم استقلال را پذیرفتم.خود آقای سعادتمند به دنبال افرادی شایسته برای سپردن مسئولیت‌های مختلف باشگاه به آنها است و معاونت ورزشی نیز معرفی خواهد شد. بنده برای رتق و فتق امروز چه در گذشته و چه در این مقطع بیشتر از شرح وظایف یک سرپرست فعالیت کرده‌ام و خواهم کرد و این باعث افتخارم است. امیدوارم استقلال با تامین بودجه لازم از شرایط کنونی خارج شود.

* هر چه در توانم داشته باشم برای موفقیت استقلال انجام می دهم

من بابت این اتفاق از سعادتمند تشکر می‌کنم و مطمئن باشید هر چه در توانم داشته باشم برای موفقیت استقلال انجام خواهم داد.

اخبار استقلال


مطالب مرتبط:

سعید رمضانی: در کشور ما فکر همه چیز هستیم جز سلامتی جامعه؛ خیال هواداران راحت، دیاباته برمی گردد

سعید رمضانی: جلسه امروز بررسی مشکلات استقلال بود؛ قبل عید بازیکنان شارژ مالی می شوند

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فیلم/ استقلال و پرسپولیس وارد بورس می‌شوند

د آوریل 27 , 2020
فیلم/ استقلال و پرسپولیس وارد بورس می‌شوند - مشرق نیوز ...