سردار مصطفی آجورلو: می خواهیم استادیوم اختصاصی استقلال را بسازیم؛ ساپینتو گشنه و من تشنه قهرمانی هستیم!

مصطفی آجورلو

مدیرعامل باشگاه استقلال(تاج) در مراسم معارفه سرمربی جدید این باشگاه گفت: درباره تلویزیون باید بگویم که منافع استقلال که یک هزار میلیاردی است گم شده است و من باید این مبلغ را از صدا و سیما بگیرم.

 به گزارش استقلال نیوز، امروز عصر مراسم انعقاد قرارداد و معارفه ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی و جدید تیم فوتبال استقلال(تاج) برگزار شد. دکتر مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در حاشیه این مراسم صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* امیدوارم هواداران استقلال با آمدن سرمربی جدید به آرامش رسیده باشند

امیدوارم که امروز هواداران عزیز و خانواده باشگاه استقلال که مضطرب و نگران بودند، با آمدن سرمربی جدید به آرامش رسیده باشند و لذت قهرمانی را که چند سالی بود تجربه نکرده بودیم، امسال هم تجربه کنیم.

* می خواستیم با یک مربی ایرانی کار را پیش ببریم اما هجمه ها نگذاشت!

جا دارد که برای مجیدی آرزوی موفقیت کنیم. امیدوارم هرجا هست موفق باشد. فوتبال حرفه‌ای یعنی همین. ممکن است رفتن و نبودش برای فصل بعد من را اذیت کرده باشد. هواداران و ما در این یک ماه گذشته فشار زیادی را تجربه کردیم اما فوتبال حرفه‌ای همین است. باید فرض کنیم قهرمانی تمام شد و فصل جدید شروع شد. هرکسی حق انتخاب دارد. برای ادامه کار هرگز از پا نخواهیم نشست. ما خواستیم با مجیدی ادامه دهیم و پس از مجیدی می‌خواستیم با یک مربی ایرانی کار را پیش ببریم اما هجمه دیگران سبب شد این اتفاق رخ ندهد.

* کارنامه بیش از 40 مربی را مورد بررسی قرار دادیم

آسمان استقلال همیشه آبی است و وسعتش همچون کهکشان‌هاست. از این جهت مذاکرات با مربیان خارجی از طریق افراد امین بنده، انجام شده است. بیش از ۴۰ مربی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت سرمربی عزیز و محترم استقلال مشخص شد و قرارداد امضا و امور مربوطه پیگیری شد. سرمربی استقلال کارنامه مربی‌گری در چندین کشور را دارد و هم محبوب و مورد احترام است.

* ساپینتو گفت من گرسنه قهرمانی هستم!

ریکاردو ساپینتو گفت من گرسنه قهرمانی هستم و من هم گفتم با این که من قهرمان شدم اما باز هم تشنه قهرمانی هستم. درست است ۶۳ سالم شده است اما مثل یک جوان ۱۸ ساله، انگیزه قهرمانی دارم. این اشتراک ما برای قهرمانی در سوپر جام، لیگ برتر و برای فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفته شده است. مسائلی که در فصل گذشته رخ داد را من به آن پاسخ خواهم داد. فصل تمام شده و فصل جدید آغاز شده است و ما باید برای فصل جدید تدبیری داشته باشیم و برای قهرمانی کارهای لازم را انجام دهیم. من از هیات مدیره پرتلاش و بزرگوار تشکر می‌کنم. جا دارد از هواداران تشکر کنم که صبوری کردند. از بیژن طاهری تشکر می‌کنم که سال گذشته را با آرامش خود پیش بردند.

* شبکه تلویزیونی استقلال را به صورت آزمایشی راه اندازی کردیم

با ورود سرمربی جدید استقلال، ما از طریق ماهواره، کار شبکه تلویزیونی استقلال را به صورت آزمایشی آغاز کردیم. درباره تلویزیون باید بگویم که منافع استقلال که یک هزار میلیاردی است گم شده است و من باید این مبلغ را از صدا و سیما بگیرم. من دست‌بوس همه عوامل صدا وسیما هستم اما این پول باید داده شود اما هنوز هیچ اقدامی انجام نشده است. من ولی کار خود را می‌کنم و شبکه استقلال را راه‌اندازی می‌کنم. تا هفته دیگر هر کسی می‌تواند شبکه استقلال را ببیند. ما از تیم، قهرمانی می‌خواهیم و از دیگران هم می‌خواهیم حق استقلال ضایع نشود.

* می خواهیم کار ساخت استادیوم اختصاصی استقلال را انجام دهیم

درباره موضوعات مختلف، بعدا صحبت خواهم کرد. یک خبر خوب دیگری هم بدهم و آن خبر هم این است که ۱۵ تیر قرار است برای ساخت استادیوم اختصاصی کارهای لازم را انجام دهیم و قراردادش توسط دکتر سمیعی صورت بگیرد.

* از سرمربی خودم حمایت می کنم!

ریکاردو سرمربی استقلال است و من از سرمربی خود حمایت می‌کنم و دخالتی در امور فنی نمی‌کنم. من خدمتگزار تک تک استقلالی‌های گذشته، امروز و آینده هستم.

اخبار رسمی باشگاه استقلال


مطالب مرتبط:

مراسم معارفه سرمربی جدید استقلال/ از ریکاردو ساپینتو در اسپیناس رونمایی شد!

ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید استقلال وارد تهران شد (عکس)

انتظار به پایان رسید/ ریکاردو ساپینتو سرمربى استقلال شد

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ریکاردو ساپینتو: رویای من حضور در اینجا بود؛ می خواهم 4 قهرمانی برای استقلال بیاورم!

چ ژوئن 22 , 2022
سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) در مراسم معارفه خود گفت: من رویای در اینجا حضور داشتن را داشتم و یکی از بهترین تجربه‌های زندگی من خواهد بود و امیدوارم با تلاش‌مان یک قهرمانی دیگری رقم بزنیم.  به گزارش استقلال نیوز، ریکاردو ساپینتو سرمربی ت...