دلیل ادعای 8 ماه پیش تاج و فتحی درباره بازیکن جنجالی استقلال

‌به گزارش مشرق، باشگاه استقلال در جدیدترین نامه‌ای که از کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فیفا دریافت کرده محکوم به پرداخت مطالبات پروپیچ شده است.

بیشتر بخوانید:

رای میلیاردی CAS علیه استقلال

اینکه پروپیچ از باشگاه استقلال شکایت کرده و خواهان دریافت مطالباتش بود مطلب جدیدی نیست اما اینکه چرا نامه درخواست مطالبات این بازیکن به تازگی به باشگاه استقلال رسیده کمی عجیب است زیرا مسئولان باشگاه استقلال و حتی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال چندی پیش ادعا کردند که طلب پروپیچ برای جلوگیری از حذف استقلال در آسیا پرداخت شده است.

تاج در تاریخ ۲۳ شهریور ماه سال ۹۷ در گفت و گو با برنامه فوتبال یک شبکه ورزش در خصوص اینکه آیا واقعاً استقلال و پرسپولیس با هیچ تهدیدی برای حذف از آسیا مواجه نیستند گفت: اگر بگویم هیچ تهدیدی نیست شاید درست نباشد ولی مطمئناً در پرونده خارجی‌ها خیالمان راحت شده است. آخری هم مربوط به پروپیچ در استقلال بوده که راضی شده بود ۳۰ هزار دلار بگیرد ولی این رقم به او پرداخت نشده و در نهایت ۲ روز پیش باشگاه استقلال ۳۶۰ هزار دلار به او پرداخت کرده است. یعنی بازیکنی که با ۳۰ هزار دلار راضی بود رضایت بدهد نهایتاً ۳۶۰ هزار دلار گرفت. در واقع اینگونه خسارت‌ها را هم داده‌ایم. هر دو باشگاه هم باید بدانند اگر بازیکنی را جذب می‌کنند باید حتماً بدهی او را پرداخت کنند. (متن کامل مصاحبه تاج را اینجا ببینید)

اینکه چرا بعد از گذشت ۸ ماه از این اظهار نظر رئیس فدراسیون و همچنین امیر حسین فتحی در خصوص پروپیچ (مصاحبه فتحی را اینجا ببینید) باشگاه استقلال چنین نامه‌ای را دریافت کرده کمی عجیب است. اگر باشگاه استقلال مبلغ ۳۶۰ هزار دلار پروپیچ را پرداخت کرده چرا این بازیکن باید در شرایط فعلی از باشگاه استقلال خواهان غرامت باشد و اگر پرداخت نکرده چرا رئیس فدراسیون فوتبال در تلویزیون ادعا کرد این مبلغ به حساب بازیکن پرداخت شده است.

با همه این شرایط مسئولان باشگاه استقلال باید طلب این بازیکن را پرداخت کنند در غیر این صورت با نامه‌ای که فیفا به باشگاه استقلال ارسال کرده این باشگاه با دردسر مواجه خواهد شد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

مسعود شجاعی به استقلال می‌رود؟ +عکس

د مه 20 , 2019
به گزارش مشرق، مسعود شجاعی کاپیتان تراکتورسازی شب گذشته با انتشار پستی در صفحۀ شخصی‌اش در اینستاگرام از هوادران این تیم خداحافظی کرد.شمارۀ ۷ تی‌تی‌ها از کودکی طرفدار استقلال بوده است تا در ۳۴ سالگی بتواند در تیم محبوبش بازی کند. گفته‌می‌شود با حضور جوا...