داریوش شجاعیان: با کادر فنی جدید همه چیز روی اصول است؛ امیدوارم با رفاقت و یکدلی بتوانیم به قهرمانی لیگ برسیم!

داریوش شجاعیان

هافبک نفوذی استقلال گفت: در فصل نقل و انتقالات باشگاه استقلال خوب کار کرد و توانست بازیکنان خوبی را جذب کند!

به گزارش استقلال نیوز، داریوش شجاعیان هافبک تکنیکی استقلال در گفتوگو ویدئویی با کانال باشگاه استقلال در فضای مجازی پس از برگزاری تمرین در کمپ تمرینی در ترکیه، صحبت کرد که در ادامه متن نوشتاری این گفتوگو را می خوانید:

* اردوی ترکیه؟

اردوی خیلی خوبی داریم، منظم است و همه چیز با حضور کادر فنی جدید روی اصول است. همه بچه ها برای موفقیت تیم استقلال یکدل کار می‌کنند. چند روز دیگر از اردو باقی مانده است امیدوارم این روزها را هم با سلامتی سپری بکنیم تا ان‌شالله به شروع لیگ نزدیک شویم.

* حضور کادر فنی جدید و نحوه تمرینات؟

در حال حاضر در دوره بدنسازی هستیم تمرینات پرفشار است، کادر فنی جدید هم تمریناتی که در نظر گرفتند طبیعتاً پرفشار است و همه بچه ها پس از این تمرینات پرفشار به خواب و استراحت می‌پردازند همه ما بر روی تمرینات تمرکز کردیم امیدوارم بدن‌هایمان برای آغاز لیگ و موفقیت استقلال آماده شود.

* حضور برخی از بازیکنان جدید در تیم؟

در فصل نقل و انتقالات باشگاه استقلال خوب کار کرد و توانست بازیکنان خوبی را جذب کند تعدادی بازیکن جوان از سال گذشته داشتیم که به ما کمک می کنند. با انگیزه کار می‌کنیم و امیدوارم بازیکنان جدیدهم به استقلال در ادامه کار کمک کنند. امیدوارم با همین رفاقت و یکدلی دست به دست هم دهیم تا بتوانیم آنچه لایق هواداران است را به آن برسیم. با بازیکنان جدید هم رفاقت خوبی برقرار کرده‌ایم.

* با اغلب بازیکنان در زمین «کل کل» فوتبالی دارد؟

اسم باخت در فوتبال  اصلا خوب نیست و من هم همیشه دوست دارم که برنده بازی باشم. با شکست واقعا عصبی می‌شوم دائم باید خودم را کنترل کنم طوری که باعث می شود پس از باخت با برخی از بازیکنان دچار ضرب و شتم شوم. تصاویرش هم منتشر شده بود. در کل برد را دوست دارم و امیدوارم از این به بعد هم همیشه برد داشته باشیم.

* هواداران پس از چند سال که استقلال نتایج خوبی نگرفته امسال انتظار دارند تا این تیم به موفقیت برسد در این باره چه صحبتی با هواداران دارید؟

به نظرم هواداران استقلال حق دارند و ما چندان باعث خوشحالی آنها نشدیم. امسال تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که بتوانیم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم و با تمام توان در لیگ شرکت کنیم. خود هواداران و ما می‌دانیم که استقلال جایگاهش قهرمانی است و تلاش خودمان را می‌کنیم تا امسال به قهرمانی در لیگ برتر برسیم. امیدوارم با حمایت هواداران و تشویق هایی که از سکوی ورزشگاه آزادی می‌شنویم بتوانیم تمام تلاشمان را در زمین بگذاریم و باعث سربلندی آن‌ها شویم.

 اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقلال سکوی پرتاب بعضی‌ها شده است

ی جولای 14 , 2019
به گزارش مشرق، سید علی موسوی اظهار داشت: تا زمانی که لیگ برتر آغاز نشده و عملکرد تیم را در این مسابقات نبینیم، نمی‌توان در باره نقل و انتقالات قضاوت کرد.وی افزود: تاریخ استقلال پر است از بازیکنانی که در تیم‌های قبلی شان ستاره بودند اما بعد از پیوستن به...