خداحافظی رمضانی با نیمکت استقلال

به گزارش مشرق، تیم استقلال در فصلی که از آن تنها یک دیدار فینال جام حذفی باقی مانده با تغییرات زیادی مواجه شد. آنها در این فصل از هیات مدیره و مدیرعامل گرفته تا مربی و سرپرست دچار تغییراتی شدند.

یکی از پست‌های متزلزل و پر تغییر روی نیمکت این تیم، سرپرستی بود که با جواد زرینچه آغاز شد و بعد از او ستار همدانی، امیر سلطانی و سعید رمضانی روی این نیمکت نشستند.

سعید رمضانی با این که سابقه بازی در تیم استقلال را نداشت و در بدو حضورش در این تیم به عنوان سرپرست با انتقاداتی از سوی قشری از پیشکسوتان و هواداران مواجه بود، توانست حاشیه‌های این نیمکت را به خوبی جمع کرده و با عملکردش توانست پاسخ منتقدان را بدهد.

بیشتر بخوانید:

برخی‌ در ماجرای مجیدی شیطنت کردند

آبی پوشان در حالی برای دیدار نهایی در جام حذفی آماده می‌شوند که این دیدار می‌تواند آخرین حضور سعید رمضانی در نقش سرپرست روی نیمکت این تیم باشد. 

رمضانی به باشگاه استقلال اعلام کرده به دلیل فشارهای عصبی وارده به او دیدار مقابل تراکتور در فینال جام حذفی آخرین حضور وی روی نیمکت این تیم است.

با این که در لیست آسیایی آبی‌ها نام رمضانی به عنوان سرپرست اعلام شده، اما وی برنامه‌ای برای همراهی این تیم در سفر به قطر ندارد و در صورت قطعی شدن تصمیم وی، استقلالی‌ها ناگزیرند از فرد دیگری به عنوان سرپرست در این مسابقات استفاده کنند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استراماچونی نمی‌تواند به استقلال برگردد

د آگوست 31 , 2020
به گزارش مشرق، غلامرضا رفیعی در خصوص اینکه باشگاه استقلال و مدیرعامل آن اعلام کرده استراماچونی گزینه فصل اینده این تیم است و می‌تواند به این تیم برگردد اظهار داشت: استراماچونی در نیم فصل اول قراردادش را با استقلال فسخ کرده و به صورت یکطرفه از این با...