حمله معاون اجرایی استقلال به توفیقی و سعادتمند

به گزارش مشرق، ناصر فریادشیران معاون اجرایی باشگاه استقلال در جواب استوری پندار توفیقی معاون سابق این باشگاه صحبت هایی را مطرح کرد که می خوانید:

آقای توفیقی در زمان مسئولیت خود با برند های مختلف کت و شلوار قرارداد داشت و تا نصفه شب با بازیکنان عکس می انداخت! اما الان که مسئولیت ندارد افکار عمومی را علیه استقلال می کند. شما در همین دولت مسئولیت گرفتی پس چرا علیه دولتی که هنوز سر کار است صحبت می کنی؟ شما به خاطر رابطه فامیلی آمدی پس حالا که مهره سوخته شدی سکوت کن تا استقلال آرامش داشته باشد.

و افزود: شما شریک تجاری آقای عبدیان هستی و او را مهندس قلمداد می کنی اما آقای مددی شبانه روز در باشگاه زحمت می کشد تا استقلال آرامش داشته باشد. جلسات شما یا در دفتر عبدیان است یا در شهرداری و در این جلسات نامداری و حجت نظری هم حضور دارند اما اجازه بدهید استقلال نفس بکشد و به مشکلات باشگاه اضافه نکنید. آقای سعادتمند هم که از خودش بمب اتم به یادگار گذاشته ولی ای کاش در آستانه دربی سکوت می کردید و به عوامفریبی ها پایان می دادید.

ناصر فریاد شیران در پایان گفت: میلیچ یک بازیکن معمولی بود. درحالی که همین محمد نادری خیلی از او بهتر است یا ما قبلا یعقوب کریمی را در این پست داشتیم که خیلی بهتر از امثال میلیچ بود. این مدافع ۳۵ ساله علیه استقلال مصاحبه کرده و متاسفانه امثال توفیقی هم از او حمایت می کنند.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هروویه میلیچ: تا مددی باشد به استقلال برنمی‌گردم؛ رادوشوویچ گفت امکانات پرسپولیس در مقابل شما مثل رئال مادرید است!

د جولای 12 , 2021
مدافع هافبک کروات سابق تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: پیامم به هواداران استقلال این است که از دو برادر مجیدی را حمایت کنند، امیدوارم فصل بعدی هم فرهاد در استقلال بماند. به گزارش استقلال نیوز، هروویه میلیچ مدافع سابق تیم فوتبال استقلال(تاج)&...