حسینی بهترین دروازه‌بان ایران است

به گزارش مشرق، پرویز برومند روز سه‌شنبه اظهار داشت: استقلال در آخرین بازی خود در لیگ برتر نمایش قابل قبولی را برابر نساجی مازندران به نمایش گذاشت و توانست با سه گل به برتری برسد، این برتری در شرایطی حاصل شد که آبی‌پوشان فرصت‌های دیگری نیز برای باز کردن دروازه حریف داشتند اما از دست رفت.

وی افزود: ساپینتو در حال رسیدن به شناخت کامل از استقلال است و این شناخت هر روز کامل می‌شود، او باید بیشتر از هر زمان دیگری در تمرینات وقت بگذارد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: لیگ پر فراز و نشیب ایران هفته‌های زیادی از آن باقی مانده است و تیمی در پایان فصل عنوان قهرمانی را به دست می‌آورد که کمترین لغزش و اشتباه را داشته باشد. در این فصل استقلال رقیبان خطرناکی را برای بالا بردن جام پیش رو خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

بازیکنی که قطعا از تیم ملی خط می‌خورد

برومند تصریح کرد: سیدحسین حسینی در ۲ سال اخیر بهترین روزهای فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذارد و بهترین دروازه‌بان استقلال است، نظر شخصی من این است در این مقطع فعلی او از بیرانوند نیز آماده‌تر است.

وی تاکید کرد: حسینی نسبت به رقیب خود فقط تجربه حضور در جام جهانی را ندارد و اگر در بازی‌های دوستانه و بین‌المللی فرصت بیشتری برای حضور در میدان پیدا کند این شایستگی و لیاقت را خواهد داشت در قطر فیکس بازی کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: من توقع نداشتم سه بازیکن استقلال از تیم خط بخورند، این اتفاق در شرایطی افتاد که وحید امیری با مصدومیت مجوز حضور در میدان را پیدا کرد.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

محسن گروسی: سالها بود نمایشی مثل بازی استقلال مقابل نساجی، در لیگ ندیده بودم؛ حضور ساپینتو را تا اینجا مثبت ارزیابی کرده‌ام

س سپتامبر 20 , 2022
پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: ساپینتو نشان داد که هرچه زمان بگذرد بیشتر روی تیم اثر می گذارد، امیدوارم در ادامه هم بازی‌های خوبی ارائه دهیم. به گزارش استقلال نیوز، محسن گروسی پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه، به بی...