حسن روشن: آقایان از بغل باشگاه استقلال کارخانه‌دار شدند؛ با اجاره مرغوبکار سالی یک میلیارد در می‌آورند!

حسن روشن

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: کسانی که از کنار استقلال کارخانه دار شدند حالا نقش دایه مهربان تر از مادر را بازی میکنند.

    

 به گزارش استقلال نیوز، حسن روشن پبشکسوت باشگاه استقلال در گفت‌وگو با میزان، در خصوص ارزیابی اش از حواشی اخیر تیم استقلال و درگیری لفظی علی خطیر با نظری جویباریصحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

 انتقاد از رفتار خطیر و جویباری 

هر دو طرف اشتباه می‌کنند که چنین صحبت‌هایی انجام می‌دهند. آقایان در مورد مدال‌ها و جام‌های قهرمانی صحبت می‌کنند، اما یک‌بار شده که درباره ساختار باشگاه صحبت کنند؟جام گرفتن که معنایش ساختن باشگاه نیست. در این سال‌ها برای باشگاه استقلال چه کار کرده‌اید؟ باشگاه در چه سطحی قرار دارد؟

* کنایه به فتح الله زاده و جویباری

شرایط طوری شده که کسی که به استقلال می‌آید و می‌خواهد برود، کاری می‌کنند که طرف نتواند کار کند یا او را تخریب می‌کنند. در گذشته وقتی رایکوف قرار بود برود، به ما گفت مربی خوبی کسی است که شرایط تیم را بهتر کرده و سپس برود. اینجا برعکس است و کاری می‌کنند که مدیر جدید نتواند کار کند. در واقع هر کاری می‌کنند تا مدیر جدید نتواند کار کند.

* گلایه از مدیران پیشین استقلال

در سال‌های اخیر صحبت کردیم و گفتیم آقایان از بغل باشگاه استقلال کارخانه‌دار شدند، اما رفتند و شکایت کردند و حالا دایه مهربان تر از مادر شده اند. چرا تا صحبتی علیه آقایان می‌شود، صحبت از جام قهرمانی می‌کنند؟ پروپیچ زمان چه کسی به استقلال آمد؟ چرا هر صحبتی می‌شود، افتخارشان را به ۴ جام ربط می‌دهند؟ آقایان لطفا به خاطر منافع شخصی‌تان پشت دو جام قایم نشوید.

* شکایت از متولیان واگذاری مرغوبکار

با مدرک ثابت کردیم که با اجاره مرغوبکار سالی یک میلیارد در می‌آورند، اما پول کمی برای رده‌های پایه هزینه می‌کنند. مدارک را به دادگاه هم ارائه کرده بودیم. لطفا طوری رفتار نکنید که استقلال زمان شما بهترین بوده است.

اخبار استقلال


مطالب مرتبط:

حسن روشن: تغییرات زیاد به تیم ضربه می‌زند؛ فتحی از خودش اراده‌ای ندارد!

حسن روشن: قضاوت درباره کادر فنی و بازیکنان استقلال زود است؛ هواداران به حق انتظار قهرمانی دارند

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جنگ در استقلال بالا گرفت

چ جولای 31 , 2019
به گزارش مشرق، نشست روز گذشته (سه شنبه) علی خطیر معاون مستعفی باشگاه استقلال و صحبت های تند او در مورد برخی مسائل باعث شد تا نظری جویباری معاون پیشین باشگاه هم صحبت هایی را علیه وی بیان کند تا همین امر باعث شود تا خطی...