حرف آخر سازمان لیگ در مورد محاسبه جایگاه تیم‌ها در امتیازات برابر

به گزارش مشرق، سهیل مهدی در خصوص اینکه با توجه به حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای بازنده شدن گل‌گهر در ۳ مسابقه مقابل پیکان، سپاهان و استقلال و با توجه به هم امتیاز شدن شاگردان نویدکیا و مجیدی کدام تیم صدرنشین مسابقات محسوب می‌شود اظهار داشت: قبلا به این موضوع اشاره کرده بودم ولی باز هم تاکید می‌کنم قانون بازی رودر رو فقط برای زمانی است که مسابقات به اتمام برسد.

وی افزود: اگر بعد از پایان مسابقات شرایط تیم‌ها مساوی بود تصمیم گیری برای صعود و یا سقوط تیم‌ها روی دیدارهای رو در رو اتخاذ خواهد شد در غیر این صورت چون شرایط تیم‌ها هفته به هفته تغییر می‌کند در جریان مسابقات بازی رو در رو ملاک نیست و تفاضل گل محسابه خواهد شد.

با این شرایط تیم فوتبال سپاهان با تفاضل گل بهتر در صدر جدول و استقلال با یک تفاضل کمتر نسبت به حریف اصفهانی در جایگاه دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

هفته سیزدهم/ پیروزی دیگر در کارنامه شاگردان صادقی؛ تثبیت رده پنجم جوانان آبی پوش!

ج دسامبر 17 , 2021
در هفته سیزدهم لیگ جوانان، تیم فوتبال جوانان استقلال(تاج) مقابل میزبانش جوانان کیا پارس نیوساد به برتری رسید.          به گزارش استقلال نیوز، امروز جمعه 26 آذر، تیم‌های جوانان کیا پارس نیوساد و جوانان استقلال(تاج)د...