جزئیات دلایل جدایی مسعود ریگی

به گزارش مشرق، ناصر فریاد شیران معاون اجرایی باشگاه استقلال که این روزها فعال‌ترین عضو این باشگاه در رسانه‌هاست، شب گذشته و در حالی که انتظار می‌رفت مدیر عامل یا رییس هیات مدیره استقلال در اولین برنامه زنده در رسانه ملی حضور یافته و در راستای دلجویی از هواداران بابت حذف از آسیا عذر خواهی کند، روی آنتن آمد.

بیشتر بخوانید:

معاون استقلال: باشگاه ۹۸ درصد بازیکنان مد نظر مجیدی را جذب کرد/ قائدی و همسرش دوست نداشتند در ایران بمانند

معاون اجرایی باشگاه که بیشتر سعی در توجیه شرایط داشت، در خصوص نقل و انتقالات که به زعم کارشناسان قابل قبول نبوده، توجیهاتی داشت و که مهم‌ترین آن پیشنهاد نجومی بین ۱۵ تا ۲۰ میلیارد از سوی ریگی بود؛ که این ادعا بلافاصله با واکنش پیامکی ریگی به مجری برنامه مواجه شد و هافبک پیشین آبی پوشان که بی حاشیه ترین و کم حرف ترین بازیکن فوتبال ایران است، این ادعای معاون را تکذیب نمود.

در این خصوص پیگیری‌های لازم را انجام دادیم و مشخص شد مسعود ریگی هرگز مذاکراتی مستقیم با مدیران استقلال نداشته و مذاکرات وی تنها از طریق مدیر برنامه وی پیش رفته.

مدیر برنامه مسعود ریگی نیز در همین خصوص گفت: تنها یک بار مستقیم به خاطر ریگی مذاکره کردیم که در جلسه مذاکره اصلاً معاون اجرایی باشگاه حضور نداشت. در آن جلسه هم ما هیچ پیشنهاد مالی ندادیم و این باشگاه استقلال بود که به ما پیشنهاد مالی داد. البته این را کتمان نمی‌کنم که این پیشنهاد کمتر از حد انتظار بود، اما هم برای ما و هم برای آنها قابل رایزنی و به نتیجه رسیدن بود.

طاحونی مدیر برنامه‌های رسمی مسعود ریگی گفت: پس از دریافت پیشنهاد استقلال، بدون آنکه پیشنهادی بدهم تمدید قرارداد را موکول به جلسه بعدی با حضور ریگی کردم. جلسه‌ای که هرگز برگزار نشد. چند روز بعد که برای عقد قرارداد بازیکن دیگری در باشگاه استقلال بودم، پس از نهایی شدن قرارداد این بازیکن جدید تمدید ریگی را هم پیگیری کردم که هرگز پاسخ روشنی به من ندادند. البته که تا آن روز خیلی زود بازیکنی به جای ریگی گرفته بودند تا این حس ایجاد شود که آنها اصراری هم بر حفظ ریگی ندارند و این حس به خود ریگی هم منتقل شد تا علیرغم میل باطنی‌اش از این تیم جدا شود.

وی بیان داشت: ریگی و من اصلاً پیشنهاد مالی به باشگاه ندادیم که این پیشنهاد نجومی باشد یا فرا نجومی. ریگی به دنبال رقمی بود که عرف و معمول باشد. او دو فصل با کمترین پول یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و بیشترین بازی‌ها را کرد. خود ریگی هم انتظار برخورد مناسب‌تری داشت و تصورش این بود حداقل باشگاه برای راضی کردنش یک نشست مشترک بگذارد، که این اتفاق نیفتاد. ریگی به راحتی در استقلال می‌ماند، اگر آنها می‌خواستند.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کاپیتان باز هم از دردِ نداشتن امکانات گفت/ وریا غفوری: جز شرمندگی چیزی برای گفتن ندارم

س سپتامبر 14 , 2021
کاپیتان تیم فوتبال استقلال در استوری اینستاگرام خود از دلایل شکست مقابل الهلال پرده برداشت. به گزارش استقلال نیوز، دیشب استقلال در مرحله ۱/۸ لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال تن به شکست داد و دور رقابت‌ها کنار رفت. وریا غفوری کاپیتان تیم فو...