جریمه بازیکن استقلال و محرومیت مهاجم پرسپولیس

به گزارش مشرق، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال بانوان صادر کرد.

* لیگ برتر

* کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد با توجه به اینکه روزبه چشمی- بازیکن تیم استقلال تهران در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان از هفته سوم لیگ برتر از طریق صفحه شخصی خود مطالبی را با ادبیات دور از شان بازیکن لیگ برتری که سابقه پوشیدن لباس تیم ملی ایران نیز دارد، نسبت به داور دیدار منتشر کرده است، نوع ادبیات به کار رفته هتک حرمت داور است.پس صرف نظر از ارسال دفاعیه باشگاه استقلال ، انتشار مطالبی که حاوی هتک حرمت از سوی روزبه چشمی- بازیکن ملی پوش باشگاه استقلال نسبت به داور دیدار این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان محرز بوده ، وی طبق ماده 71 مقررات آیین نامه انضباطی و با اعمال ماده 93 همین مقررات، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.
بدون شک تکرار چنین اعمالی از سوی وی، مستوجب تنبیهات شدیدتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

رئیس کمیته انضباطی: به ناچار تماشاگران را محروم می‌کنیم

* پس از بررسی کمیته انضباطی در خصوص تخلفات تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در دیدار برابر استقلال، این تیم به مدت یک جلسه از همراهی تماشاگران خود از حضور در ورزشگاه محروم شد و باید 500 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 نظر به صدور دستور موقت در تاریخ 25 شهریورم ماه ، محرومیت یک جلسه ای تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در بازی این تیم با تیم شهر خودرو در مورخ 3 مهر ماه اعمال شده است.

این رای در بخش محرومیت یک جلسه ای تماشاگران قطعی و در بخش مربوط به جزای نقدی قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

* تیم صنعت نفت آبادان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان باید مبلغ 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* لیگ برتر فوتبال ساحلی

* مسابقه تیم های شهریار ساری و پارس جنوبی جم بوشهر که قرار بود در تاریخ یکم شهریورمار برگزار شود، به دلیل عدم حضور تیم شهریار ساری، این دیدار برگزار نشد. ضمن اعلام نتیجه سه بر صفر به سود تیم پارس جنوبی بوشهر، این تیم باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

* مسابقه تیم های شهریار ساری و ایفای اردکان برگزار و از سوی هادی عباسی- سرپرست تیم ایفای اردکان تخلفاتی مبنی بر بدرفتار در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

باشگاه ایفا اردکان به دلیل داشتن 3 بازیکن اخطاری باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* حسن جوادی- بازیکن تیم دریانوردان بوشهر به دلیل رفتار غیر ورزشی و اقدام به بیرون کشیدن تیم که سبب وقفه در ادامه مسابقه برابر تیم موج سواران نوشهر شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

* لیگ برتر فوتسال بانوان

دیدار تیم های هیات فوتبال خراسان و دختران کویر مس کرمان برگزارشد که   از سوی ایرانمنش-سرمربی تیم دختران کویر مس کرمان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری و اقدام به بیرون کشیدن تیم که سبب وقفه در ادامه بازی شد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* همچنین مهدی عبدی- بازیکن تیم پرسپولیس پاکدشت و امید سینک- بازیکن تیم نساجی مازندران مبنی بر اجرای رای کمیته وضعیت بازیکنان و همچنین درخواست ولی خورسندی- کارگزار رسمی فدراسیون فوتبال ، هر کدام از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم بوده و حق شرکت در مسابقات را ندارند.

لغو این محرومیت منوط به کسب رضایت خواهان و اعلام کتبی آن به کمیته انضباطی است.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرخابی‌ها خشن‌ترین تیم‌های لیگ نوزدهم

د سپتامبر 30 , 2019
به گزارش مشرق، قبل از برگزاری بازیهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، ۵ هفته از مسابقات لیگ برتر سپری شد که در پایان هفته پنجم سپاهان و تراکتور هر کدام با ۱۱ امتیاز در رده‌های اول و دوم جدول قرار گرفته‌اند.در این ۵ هفته گذشته از لیگ برتر، داوران ۱۱۳ ب...