توافق استقلال با یک هافبک خارجی

به گزارش مشرق، در حالیکه طی روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص بازگشت هافبک سابق استقلال یعنی امید ابراهیمی از قطر به ایران مطرح شده بود، به نظر می رسد مسئولان باشگاه استقلال روی گزینه دیگری برای تقویت خط هافبک خود نظر دارند.

استقلالی ها که پیش از این شیخ دیاباته را در خط حمله جذب کردند و حتی شنیده می شود در خط دفاع هم به یک بازیکن خارجی نیاز دارند. تازه ترین خبر از باشگاه استقلال اما این است که مسئولان این باشگاه حتی در پست هافبک هم به دنبال جذب یک بازیکن خارجی هستند و توافقات لازم با این بازیکن انجام شده. در حالیکه هنوز اسمی از این بازیکن آورده نشده اما به نظر ظرف روزهای آینده برای امضای قرارداد پای این بازیکن به ایران باز می شود و همه با او آشنا می شوند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جواد زرینچه: اعمال سلیقه‌ای قانون شائبه مهندسی لیگ را بوجود می‌آورد؛ چه شد که حرف از تعلیق و بخشودگی پرسپولیس به میان آمد؟

ی آگوست 11 , 2019
سرپرست تیم فوتبال استقلال ضمن انتقاد از مسئولان فدراسیون گفت: دو باشگاه اشتباه کرده‌اند و باید تاوان آن را هم بدهند.       به گزارش استقلال نیوز، جواد زرینچه سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفتوگو با خبرورزشی، در خصوص...