باشگاه استقلال علیه خداداد افشاریان بیانیه داد/ توان عذرخواهی نداری اطلاعات نادرست نده!

باشگاه استقلال

باشگاه استقلال(تاج) با صدور بیانیه‌ای نسب به اظهارات عجیب سرپرست کمیته داوران در خصوص داوری بازی با آلومینیوم در یکی از برنامه‌های ورزشی صدا و سیما واکنش نشان داد.

به گزارش استقلال نیوز،  به نقل ار سایت رسمی باشگاه استقلال(تاج) شب گذشته خداداد افشاریان سرپرست کمیته داوران درباره قضاوت مهدی سیدعلی در بازی استقلال و آلومینیوم مطالبی را عنوان کرد که ذکر این نکات ضروری به نظر می‌رسد:

۱/ باشگاه استقلال درک می‌کند که خداداد افشاریان به واسطه سمتش، شاید نتواند علیه داوران موضع بگیرد و به همین دلیل انتظار می‌رود ایشان وقتی توان عذرخواهی ندارند، از ارائه اطلاعات نادرست هم خودداری کنند.

۲/ آقای افشاریان بر اساس کدام فیلم می‌گویید توپ به پای قایدی برخورد کرده؟ در فیلمی که دوربین پشت دروازه ضبط کرده، مشخص است توپ به پای قایدی برخورد نکرده است.

۳/ جالب است که آقای افشاریان بدانند کمک داور بازی وقتی توپ به مطهری رسید، پرچم را به نشانه آفساید بالا برد و برخلاف ایشان معتقد نبود که توپ به قایدی برخورد کرده است.

۴/ مهدی سیدعلی بارها و بارها در این بازی سوت‌های اشتباهی زد که می‌توانست منجر به شکست استقلال شود. در یک صحنه او خطایی هند اسماعیلی چسبیده به محوطه جریمه را گرفت که می‌توانست منجر به باز شدن دروازه استقلال شود. این درحالی بود که چند ثانیه قبل خطای واضح بازیکن آلومینیوم بر روی رضاوند و اسماعیلی گرفته نشده بود و همین عدم اعلام خطا منجر به برخورد توپ با دست اسماعیلی شد.

۵/ ای کاش آقای افشاریان به جای ۲۰ بار دیدن صحنه گل سالم استقلال، یک بار بازی را در خلوت نگاه می‌کرد و می‌دید مهدی سیدعلی چندبار با سوت‌های اشتباهش مانع از بازیسازی استقلال شد و چندبار باعث ایجاد فرصت گلزنی برای آلومینیوم شد. آقای افشاریان به خوبی می‌دانند چندین اشتباه پیاپی و حتی به ظاهر بی اهمیت تا چه حد روی بازیکنان و کادرفنی یک تیم اثر گذار است و انتظار می‌رود وقتی تا این سطح اشتباهات داوری را می‌بینیم، اگر اشتباهات را قبول نمی‌کنیم، منکر آن‌ها هم نشویم. 

۶/ نیمکت تیم فوتبال استقلال به واسطه تاکیدات چندباره آقای مجیدی، از آرام‌ترین نیمکت‌هاست و حتی در همین بازی با آلومینیوم هم ایشان بارها از نیمکت نشینان و سکونشینان تیمش خواست به داور اعتراضی نکنند ولی ظاهرا این نوع رفتار منجر به تضییع حق تیم استقلال شده و نمونه آن را در  هفته‌های گذشته هم دیدیم.

اخبار رسمی باشگاه استقلال


اخبار مرتبط:

آیا مهندس سید مهدی سید علی در⁧ بازی آلومینیوم و استقلال،⁩ فقط روی صحنه گل مهندسی کرد؟

هفته بیست و پنجم لیگ برتر/ مهندسی لیگ با مهندس سید علی؛ آلومینیوم با داوری به استقلال نباخت

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مشکل استقلال با طلب هنگفت میلیچ

ش جولای 3 , 2021
به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال در این مدت با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده‌اند و بحران مالی در این باشگاه باعث شده صدای بازیکنان و کادر فنی استقلال بلند شود. فرهاد مجیدی بارها در نشست‌های خبری و در بیانیه‌هایی که منتشر کرده است، از دریافتی بازی...