اولین اختلاف بعد از انتخاب مدیرعامل استقلال؛ منزوی: دنبال انتخاب او نبودم

به گزارش مشرق، کامران منزوی درباره انتخاب احمد سعادتمند به‌عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال، اظهار داشت: سکوت من از بی‌جوابی نیست. با این وضعیتی که دنیا را فرا گرفته است و کسی از فردای خود خبر ندارد و دنیای فوتبال پیشرفته مخصوصاً اروپا حرکات خود را به سمت همدلی و همراهی و از آن مهم‌تر گذشت از منافع شخصی به خاطر دوام و قوام باشگاه‌ها و فوتبال برده‌اند، طرح برخی مسائل توسط عده‌ای و جواب دادن به آن کمکی به فوتبال ما نخواهد کرد، اما ذکر چند نکته ضروری است.

وی افزود: بنده در استعفای خود از هیئت مدیره استقلال مصر بوده و منتظرم فرد جایگزین معرفی شود تا همین چند کاری که توسط من پیگیری و انجام می‌شد، روی زمین نماند. دوم من در انتخاب اعضای هیئت مدیره هیچ نقشی نداشته و ندارم و از رفتن آقای فتح‌الله‌زاده، هم عصبی هستم و هم ناراحتم.

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال مشخص شد

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: وزارت ورزش و جوانان اصولاً در انتخابات اعضای هیئت مدیره یا مدیرعامل حداقل با بنده مشورت نکرده و نخواهد کرد و از این بابت از آنها ممنونم چون از نظر قانونی این حق مجمع است. درباره بازگشت آقای سعادتمند هیچ‌کدام از اعضای جدید و قدیم هیئت مدیره نقشی داشته‌اند و بی‌جهت منتی بر سر ایشان گذاشته نشود. هر چه بود انتخاب مجمع بود و امیدوارم ایشان با توجه به سابقه خوب مدیریتی و ارتباطات مناسب و شناخت نسبی از اوضاع استقلال بتواند بر مشکلات ساختاری غلبه کند.

منزوی تصریح کرد: امیدوارم این توضیحات کافی باشد که بدانند و بدانیم بنده در تحولات استقلال هیچ اثری نداشته و به دور از تسویه حساب‌های شخصی قضاوت عادلانه کنیم، پس پیش داوری نکنیم که بنده دنبال حضور آقای سعادتمند بوده‌ام تا فلان شود و بهمان. هر چه در این یک سال حرف شنیدم و سکوت کردم از بی جوابی‌ام نیست، بلکه صلاح استقلال در سکوت من است.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

احمد سعادتمند: من با اکثریت آرا مدیرعامل استقلال شدم؛ به دلیل کرونا پیگیری مشکلات کمی سخت‌ است!

د مارس 30 , 2020
مدیرعامل جدید باشگاه استقلال گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا موانع زیادی در سر راه ما قرار دارد ولی سعی خواهیم کرد مشکلات را رفع کنیم. به گزارش استقلال نیوز، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال  که روز گذشته توسط وزیر ورزش به سمت جدید خو ...