افشاگری جدید مجیدی علیه وزارت ورزش و وزیر ارتباطات/ این بار کسانی باید بروند که چنین شرایط اسفناکی برای استقلال رقم زده اند

فرهاد مجیدی

سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: اعتراض من نسبت به استوری وزیر ارتباطات و انتقادم از دخالت برخی مسئولان وزارت ورزش در امور باشگاه باعث شده است که اسپانسر کم کار شود.

به گزارش استقلال نیوز، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) در جدیدترین پستی در اینستاگرام  خود مجددا علیه وزارت ورزش و وزیر بیشعور ارتباطات دست به افشاگری زد. 

پست اینستاگرام فرهاد مجیدی

متن صحبت‌های مجیدی را در ادامه می‌خوانید:

هواداران عزیز، احتمالا اعتراض من نسبت به استوری وزیر ارتباطات و انتقادم از دخالت برخی مسئولان وزارت ورزش در امور باشگاه استقلال باعث شده است که اسپانسر کم کار شود و مسئولان مورد حمایتِ معاون و مشاور وزارت ورزش در باشگاه استقلال چوب لای چرخ مسائل تیم بگذارند.

خیلی تلاش کردم تا یک مشاور خوب خارجی را با کمک آقای علی نامداری به تهران بیاورم (بدون اینکه هزینه ای برای باشگه داشته باشد) اما به اطلاع می رسانم با وجود اعلام رسمی فدراسیون برای بلامانع بودن حضور خارجی ها در فصل بعد آقای مدیرعامل می گوید که پولی برای خرید مربی و بازیکن ندارد و نمی تواند تعهد بدهد!

با هیات مدیره هم صحبت کردم و آنها می گویند که مشکلات را به وزارت ورزش انتقال دادند اما پاسخی دریافت نکردند. از این به بعد مشکلات را با شما هواداران در میان خواهم گذاشت چون به اندازه کافی به مدیر و مسئول گفته ام اما حل نشده است، آنها ناراحت شده و طور دیگری موضع گرفته اند. خطاب به آنهایی که خیال می کنند با این کارشکنی ها من کنار خواهم رفت صریح و بدون تعارف بگویم که این بار کسانی باید بروند که چنین شرایط اسفناکی را رقم زده اند.

اخبار رسمی استقلال


 مطالب مرتبط:

افشاگری سرمربی استقلال علیه وزارت ورزش و هیات مدیره/ فرهاد مجیدی در بهترین زمان فاجعه مدیریتی آبی‌ها را برملا کرد!

اختصاصی استقلال نیوز/ با دوران پسا مسعود چه کنیم!؟؟

هیات مدیره ای که به دنبال امتیاز بیشتر بود و وزیری که مهره چینی اش در شطرنج فساد حرف ندارد!

پس از جلسه دیشب هیات مدیره با وزیر/ مددی برای ماندن، فریادشیران را اخراج کرد

در جلسه امشب وزارت ورزش/ دهن کجی وزیر و معاونانش به استقلالی‌ها با خیانت اعضای هیات مدیره!

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اختصاصی استقلال‌نیوز/ استقلالی‌ها به سیم آخر زدند؛ سکوت دیگر جایز نیست!

س ژوئن 8 , 2021
هواداران استقلال(تاج) پس از کارشکنی های دو وزارتخانه ی دولت بنفش علیه این تیم خواهان تجمع مقابل ساختمان این باشگاه شدند. به گزارش استقلال نیوز، وزیر ورزش در این واپسین روزهای ننگین وزارتخانه خود در حال وارد آوردن سخت‌ترین و مهلک‌ترین...