استقلال مدیون ۱۰ میلیارد نخواهد شد

به گزارش مشرق، احمد سعادتمند در خصوص میزبانی از خانواده زنده یاد پورحیدری اظهار داشت: ما طی روزهای گذشته میزبان تعدادی از پیشکسوتان باشگاه بودیم و امروز هم میزبان خانواده محترم پورحیدری بودیم و خوشحالم این عزیزان را می‌بینم. امیدوارم در کنار آن‌ها لحطات خوبی را برای باشگاه رقم بزنیم.


وی با اشاره به موانعی که در باشگاه استقلال وجود دارد گفت: ما از ۱۶ فروردین که مسئولیت را قبول کردیم تلاش کردیم با نشست‌های کارشناسی و دقیق عزیزانی را که لاقه دارند به استقلال کمک کنند را شناسایی کنیم. آن فردی که رزومه دارد و اهلیت دارد را شناخته و وارد مذاکره شدیم. باز هم می‌گویم به خاطر یک میلیارد تومان هرگز باشگاه را ۱۰ میلیارد زیر قرض نمی‌بریم.

بیشتر بخوانید:

دیدار سعادتمند با خانواده پورحیدری


سعادتمند تصریح کرد:، چون باشگاه استقلال بزرگ است مدیون این یک میلیارد یا دو میلیارد نخواهیم بود و در تلاش هستیم از کسانی که صادقانه استقلال را دوست دارند جذب کنیم. کسانی که امتیازاتی به باشگاه بدهند در این بخش به ما کمک خواهند کرد. سعی می‌کنیم تا یکی ۲ هفته آینده این مساله را حل کنیم و این نوید را می‌دهم که با تمام توان و کمک پیشکسوتان و هواداران بتوانیم نتایج خوبی در شان استقلال کسب کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه مطالبات بازیکنان را کی پرداخت می‌کند گفت: راستش در این ۲ هفته فقط یک بار مصاحبه کردم و امروز هم قصد مصاحبه ندارم. به احترام شما پایین آمدم، ولی چیزی که قبلا گفتیم سعی می‌کنیم اجرایی کنیم.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقلال به «قله» رسیده است

ش آوریل 18 , 2020
به گزارش مشرق، پیمان صاحب جمعی اظهار داشت: باشگاه استقلال روزهای خوبی را به لحاظ مالی تجربه نمی‌کند و مشکلات مالی به اوج خودش رسیده است. متأسفانه باید گفت این باشگاه در حال حاضر در اوج قله مشکلات قرار گرفته است.وی بیان داشت: سعادتمند و تیم مدیریتی او ک...