استقلال در نیم فصل دوم باید ترمیم شود/ هدف من نباختن بود

به گزارش مشرق، فرهاد مجیدی بعد از پیروزی ۳ بر صفر استقلال برابر نفت مسجد سلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر گفت: در کل بازی خوبی بود. با توجه به اینکه شرایط زمین کیفیت خوبی نداشت، ولی به نظرم استقلال در هر دو نیمه تیم برتر میدان بود. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. آن‌ها خیلی خوب بازی کردند. تیم نفت هم خیلی خوب بازی کرد و در کل می‌توانم بگویم بازی خوبی را شاهد بودیم.

وی در خصوص ضعف استقلال در موقعیت‌سازی و دادن فرصت به حریفانش تصریح کرد: نکاتی هست که باید در نیم فصل دوم آن‌ها را ترمیم کنیم. من از بازیکنانم ممنون هستم و به آن‌ها تبریک می‌گویم.

سرمربی استقلال تاکید کرد: به چیزی که هدف من در نیم فصل بود، رسیدیم. هدف من نباختن و کمترین گل خورده بود. به بازیکنانم بابت قهرمانی نیم فصل تبریک می‌گویم ولی چیزی که برای من مهم بود، شخصیت تیمی و نباختن و کم گل خوردن بود که بچه‌های تیمم سهم زیادی در این موضوع داشتند.

مجیدی همچنین گفت: قطعاً در نیم فصل دوم باید محکم‌تر و بهتر بازی کنیم. خیلی مسائل هست که باید به آن‌ها برسیم و خود را ترمیم کنیم تا تیم بهتری در نیم فصل دوم شویم.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارسطو محمدی در گفت و گو با استقلال نیوز: استقلال نباید در باد قهرمانی نیم فصل بخوابد؛ کادرفنی به مطهری کمک کند به روزهای خوبش برگردد

پ ژانویه 13 , 2022
پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: به نظر من استقلال در فصل نقل و انتقالات باید یک هافبک بازیساز و یک مهاجم ششدانگ و تمام کننده جذب کند. ارسطو محمدی بازیکن سال‌های دور و پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری استقل...