احمد سعادتمند: استقلال پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیاست؛ تلاش‌مان روی حفظ شاکله تیم است

احمد سعادتمند

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: تمام برنامه ما برای فصل بعد حفظ بازیکن اصلی و ترمیم نقاط ضعفمان است و می خواهیم فصل بعد تیم مقتدر وارد مسابقات کنیم.

به گزارش استقلال نیوز، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتوگو با برنامه نیمکت در رادیو ورزش، درباره وضعیت استقلال در این فصل، بحث تمدید قرارداد بازیکنان و...، صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

   

* فرصت کمی به تیم‌ها برای آماده‌سازی داده شد

در جریان هستید که به دلیل شیوع کرونا، لیگ و تمرینات تعطیل شد و در ادامه فرصت کمی به تیم‌ها برای آماده‌سازی داده شد. در اولین بازی، برای برگزاری یک مصاف معوقه راهی خوزستان شدیم که متأسفانه شرایط خوبی به لحاظ شیوع ویروس در آن مقطع نداشت و بعد از آن، به تناوب بازیکنان ما دچار ویروس کرونا شدند و در مقطعی 15 عضو تیم ما هم کرونایی شدند.

 * با شکست سپاهان گام بزرگی برای موفقیت بر خواهیم داشت

ما مدت قابل توجهی همه شاکله تیم را در اختیار نداشتیم، ولی خدا را شکر در روزهای اخیر همه بازیکنان را به جز یکی دو مصدوم در اختیار داریم و تمرینات‌مان منظم برگزار می‌شود. امیدوارم با پیروزی برابر سپاهان، برای کسب سهمیه و در ادامه موفقیت در جام حذفی گام بزرگی برداریم.

 * به کادر فنی‌مان اعتقاد داریم

ما استقلال هستیم و بازیکنان خوبی داریم. به کادر فنی‌مان اعتقاد داریم و امروز با تمام توان وارد زمین می‌شویم و بازیکنان‌مان تمام تلاش خود را برای موفقیت به کار خواهند گرفت.

* استقلال پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیاست

قطعاً باشگاه استقلال، همیشه حرف‌های زیادی برای گفتن داشته است و همه می‌دانیم که استقلال پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیاست. ما جام حذفی، لیگ قهرمانان و لیگ برتر را در پیش داریم.

* تلاش‌مان روی حفظ شاکله تیم است

علی‌رغم مشکلات، تلاش‌مان روی حفظ شاکله تیم است. بنا داریم امسال کمترین خروجی را داشته باشیم و بتوانیم در نقاطی که لازم است، نسبت به جذب بازیکن اقدام کنیم. در آسیا هم برنامه داریم یک رقیب جدی باشیم و مطمئنم هواداران‌مان را شاد خواهیم کرد.

 * بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالاتی استقلال؟

به هواداران خوب‌مان می‌گویم که بازیکنان، کادر فنی، مجموعه عوامل تیم، کادر مدیریتی، هیئت مدیره و ... تلاش می‌کنند تا باشگاه استقلال بزرگی خود را داشته باشد و همچنان باعث افتخار ایران باشد

اخبار استقلال


 مطالب مرتبط:

به مناسبت سالگرد دومین قهرمانی استقلال در آسیا/ سعادتمند: ستاره های استقلال رنگی خاص تر از سایر جام ها دارد

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ پیش بازی نبرد استقلال و سپاهان

ش آگوست 1 , 2020
مشرق نیوز - عکس/ پیش بازی نبرد استقلال و سپاهان ...