سعادتمند:کسانی که منافعشان قطع شده مزاحم ما هستند

به گزارش مشرق، احمد سعادتمند در خصوص اینکه عنوان کرده یکسری ها اجازه نمی دهند ما درآمدزایی کنیم اظهار داشت: ما در 50 روز اخیر تلاش کردیم که تا حدی کار را پیش ببریم اگر چه اصلا از وضعیت به صورت کامل راضی نیستم.

وی افزود: امروز در صحبت هایم اعتقادتم را گفتم و بر اساس 30 سال تجربه و لازمه باشگاهدای که کسب کردم این حرف ها را زدم. باشگاه استقلال با معیارهای اصلی خودش و اینکه برند آن بیش از هزار میلیارد تومان می ارزد باید به درآمدزایی برسد و به خاطر همین موضوع از منافع باشگاه استقلال دفاع خواهم کرد.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه منظورش از صحبت های روز گذشته چه کسی است گفت: شرکت آریا برتر با استقلال قراردادی در سال گذشته امضا کرد که در زمان مدیریت فتحی بود، او هم می خواست منبع درآمدی برای باشگاه ایجاد کند  ولی این شرکت دیناری به باشگاه پرداخت نکرده است.

بیشتر بخوانید:

خلیل‌زاده: آریا برتر برای کارگزار جدید احضاریه فرستاده است/به سعادتمند گفتم برای مصاحبه ات جواب دارم

وی که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد در خصوص اینکه خلیل زاده اعلام کرده شما در جریان همه قرارداد با آریا برتر نبودید گفت: من در جریان همه موارد باشگاه هستم و اطلاعات و تسلط کامل روی امور باشگاه دارم. عصر روز گذشته  هم نشست هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار شد و بسیار جلسه خوبی انجام شد و قرار شد فردا نشستی با مدیر محترم آریا برتر برگزار شود.

سعادتمند در خصوص اینکه مدعی شده بود برخی ها سرعت درآمدزایی باشگاه را گرفته اند تاکید کرد: اجازه بدهید زیاد روی این موضوع زیاد صحبت نکنم، مزاحم کار باشگاه استقلال کسانی هستند که منافعشان در باشگاه به نوعی قطع شده است. شرکتی که یک سال از مالکیت معنوی یک باشگاه بهره مند شده و نتوانسته یک ریال عایدات به باشگاه بدهد قطعا این نوعی یک نوع کارشکنی صورت داده است.

وی در خصوص اینکه چه کسانی نمی خواستند میلیچ و دیاباته برگردد گفت: عواملی که اشاره کردم مشخص هستند و امیدوارم همه عزیزان بیایند کمک کنند تا باشگاه با درآمدزایی به شرایط خوبی برسد.

مدیرعامل استقلال با اشاره به اینکه آیا استعفای منزوی پذیرفته شده است گفت: آقای منزوی استعفا کرده اند ولی امروز در نشست هیات مدیره حضور داشتند و اتفاقا جلسه خوبی هم برگزار شد. ما 4 نفر در هیات مدیره هستیم که به جز من آقایان خلیل زاده، منزوی و نظری در هیات مدیره حضور دارند.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقلال از هر نظر شایسته قهرمانی است

س ژوئن 2 , 2020
به گزارش مشرق، ایوب اصغرخانی پیشکسوت تیم استقلال معتقد است تیم استقلال سبک هجومی خیلی خوبی دارد که با اضافه شدن ارسلان مطهری می‌توان روی همین سبک حساب ویژه‌ای برای این تیم باز کرد. آقای اصغرخانی! نظرتان درباره بازگشت دو...