چند خبر کوتاه از استقلال/ لکیچ در آستانه فسخ قرارداد؛ تونل ضد عفونی اُزُن برای ورود به تمرین!

اخبار باشگاه استقلال

دستیار صربستانی فرهاد مجیدی به دلیل عدم دریافت حقوق در ماه های گذشته، باشگاه استقلال را تهدید به شکایت و فسخ قرارداد کرد.

به گزارش استقلال نیوز، در دوران ریاست جمهوری حسن روحانی، باشگاه استقلال فاجعه بارترین دوران مدیریتی خود را سپری کرد و به دلیل سو مدیریت نامدیران تحمیلی توسط وزارت ورزش، نه تنها به دارایی هایش افزوده نشد بلکه روز به روز بدهکارتر شد.

از آن سو در باشگاه پیروزی با امدادهای غیبی دولت و فساد سیستماتیک حاکم در آن، ریخت و پاش های بی پایانی انجام گرفت که اگر مسئولان قضایی کشور به آن ورود کنند ممکن است پرده از رازهایی برداشته شود که کل ورزش ایران را تحت تاثیر قرار بدهد.

* پرونده فساد در فوتبال روی میز مجلسی ها..

اهالی بهارستان در آخرین روزهای مسندشان روی صندلی‌های سبز مجلس گزارشی بلند و پرجزییات از اداره استقلال و پرسپولیس در سال‌های اخیر منتشر کردند. گزارشی که همانند پر محتوا بودنش باید پر امید برای به سرانجام رسیدن باشد تا بتوان گفت تلاش و کاری برای روشن شدن ماجرا شده است.

در این گزارش پُر است از اعداد و ارقام که مربوط به درآمد، هزینه، بدهی و ..

در گزارش به موارد عجیب شکست تیم‌ها در پرونده‌های بین‌المللی و عملکرد مشکوک برخی مدیران اشاره شده است. از این گفته شده که چرا مدام مدیران  در این دو باشگاه تغییر کرده‌ و اصلاً چرا افرادی غیر تخصصی کار را دست گرفته‌اند.

نکته‌ای که قابل تامل‌تر از بقیه می‌تواند باشد و در این گزارش به آن اشاره شده، این است که استقلال و پرسپولیس فاقد واحد حسابرسی داخلی بوده و هیچ‌گونه نظارت و کنترل مؤثری در خصوص اجرای صحیح مصوبات هیئت مدیره در سال‌ها انجام نشده است!


* مصدومیت محسن کریمی در آستانه بهبودی کامل..

محسن کریمی وینگر جوان استقلال که در اواسط فصل دچار مصدومیت زانو شده بود قرار است از دو هفته دیگر در تمرینات استقلال شرکت کند و او نیز مثل شجاعیان به نرم‌دوی بپردازد تا به مرور آماده حضور در میادین شود.

البته بعید به نظر می رسد کریمی در لیگ امسال بتواند برای استقلال به میدان برود و در لیست بازیکنان مجیدی قرار بگیرد.


* دستیار فرهاد مجیدی در آستانه فسخ قرارداد!

نبوشا لکیچ مربی صربستانی استقلال با ارسال نامه ای خواهان حقوق عقب افتاده خود شد. لکیچ طی یک نیم فصل از ژانویه 2020(15 دی‌ماه) تا ماه می 2020(پایان ماه خرداد) با استقلال قراردادی وضع کرد که طبق قرارداد باید ماهانه حقوق 3400 یورو دریافت کند. وی طی 4 ماه گذشته هنوز حقوقی از باشگاه استقلال دریافت نکرده و از باشگاه استقلال مبلغ 14400 یورو طلب دارد.

طبق نامه ارسال شده به باشگاه، این مربی از رفتار باشگاه استقلال که قرارداد نقض کرده شدیدا ناراحت بوده و این را یک بی احترامی می داند. این مربی به باشگاه استقلال 15 روز وقت داده تا مبلغ مورد نظر را باشگاه استقلال پرداخت کند.


* تونل اُزُن برای ضد عفونی استقلالی ها قبل از ورود به تمرین..

در سال هایی که باشگاه پیروزی یا بهتر بگوییم تیم محبوب دولت و وزارت غرق در ناز و نعمت مالی است و علاوه بر مجهزترین کمپ تمرینی از به روزترین امکانات نیز بهره می برد، استقلالی ها می بایست با حداقل امکانات از خلاقیت خود برای داشتن حداقلی امکانات بهره ببرد.

به طور قطع در اخبار، تونل ضد عفونی کننده مدرن تیم سوگولی دولت را دیده اید. اما باشگاه استقلال که به دلیل مشکلات شدید مالی حاصل از سیاست های کلان مدیریتی دولت و وزارت توانایی خرید این دستگاه مدرن را نداشت با صلاحدید دکتر نوروزی و کادر پزشکی خود از تونل اُزُن برای ضد عفونی بهره گرفت. دکتر نوروزی درباره این دستگاه توضیحاتی ارائه کرد:

این دستگاه با بخار آب اُزُنی اقدام به ضد عفونی بازیکنان و اعضای تیم می کند. قدرت ضدعفونی کنندگی اُزُن چهار برابر بیشتر از الکل 85% است و به دلییل ریز بودن ذرات به راحتی حتی لباس ها را هم ضد عفونی می کند.

اخبار استقلال

  


مطالب مرتبط:

چند خبر کوتاه از استقلال/ فیفا مطالبات طلبکاران را پرداخت می کند؛ شیج و میلیچ در انتظار مجوز خروج!

چند خبر کوتاه از استقلال/ شکایت باشگاه استقلال از دو رسانه؛ میلیچ شایعه سازان را تهدید کرد

چند خبر کوتاه از استقلال/ حضور استقلالی ها در نظر سنجی AFC؛ پرداخت مطالبات بازیکنان جا مانده

چند خبر کوتاه از استقلال/ پایان قصه ملاقات سعادتمند و مجیدی؛ دردسر جدید برای بلبلی جوان!

چند خبر کوتاه از استقلال/ برای اولین بار وعده سعادتمند عملی شد؛ افراد نزدیک به مجیدی از باشگاه حذف شدند!

چند خبر کوتاه از استقلال/ چشم آبی ها به زمین خوب روشن شد؛ شکایت استقلالی از فاضلاب مجازی

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال؛ «فساد در فوتبالِ» دیگری در راه است؟

ش مه 23 , 2020
به گزارش مشرق، اخیراً گزارش تحقیق و تفحص از باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال در صحن مجلس شورای اسلامی قرائت شد، اتفاق خوبی که می‌تواند با پیگیری همه جانبه و البته سخت‌گیرانه نقاط ابهام زیادی را روشن کند.پیش از این مجلس یک بار پرونده عظیم فساد در فوتبال را...