اطلاعیه باشگاه استقلال در خصوص از سرگیری رقابتهای لیگ برتر/ باید نگرانی فوتبالیست ها را درک کرد

اطلاعیه باشگاه استقلال

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای نسبت به آغاز دوباره بازی ها در وضعیت بحرانی کنونی واکنش نشان داد و در خصوص وضعیت موجود ابراز نگرانی کرد.

به گزارش استقلال نیوز، با توجه به شیوع ویروس مهلک کرونا و بعد از تصمیم عجیب و سیاسی سازمان لیگ برای از سر گیری رقابت های لیگ برتر، باشگاه استقلال در کانال رسمی تلگرام خود در خصوص شروع بازی ها، نگرانی فوتبالیست ها و خانواده آنها و.. توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می خوانید:

بازی های لیگ به زودی آغاز می شود اما آیا مربی، بازیکن و سایر عوامل برگزاری یک مسابقه فوتبال حق ندارد در چنین شرایطی نگران باشد؟

در روزهایی که آمار مبتلایان به کرونا در کشور همچنان بالا می رود و خبر از سیر صعودی مبتلایان به این بیماری می‌رسد، در روزهایی که پزشکان و وزارت بهداشت هشدارهای لازم را می‌دهند، می‌توان نگران نبود؟ می‌توان آسوده پا به میدانی گذاشت که در آن برخورد با بازیکن حریف و هم تیمی اجتناب ناپذیر است؟

شروع لیگ فوتبال آلمان شاید انگیزه‌ای برای لیگ ما شد تا به فکر آغاز دوباره آن بیافتیم، اما آیا امکانات ما با کشورهای اروپایی برابری می‌کند؟ آیا هتلی را می‌توان رزرو کرد که تنها مختص به یک باشگاه باشد؟ می‌توان با یک پرواز اختصاصی به شهرهای میزبان سفر کرد؟

حال که تست کرونا دو بازیکن داخلی مثبت اعلام شده، حق داریم نگران باشیم. حق داریم نگران وضعیتی باشیم که کم قربانی نگرفته و در این بین جوان و پیر، ورزشکار و غیر ورزشکار نمی‌شناسد و به هیچ کسی رحم نخواهد کرد.

نگران وضعیتی هستیم که ممکن است از لیگ فوتبال ایران هم قربانی بگیرد. نگران امکاناتی هستیم که می‌دانیم با اروپا برابری نمی‌کند.  اگر چه در شروع لیگ از کشورهای پیشرفته الگو می‌گیریم اما آیا در امکانات نداشته مان هم الگو پذیری می‌کنیم؟ آیا امکانات و بستر لازم را برای برگزاری بازی های لیگ فراهم کرده‌ایم؟

مربی نگران است، بازیکن نگران است و این نگرانی در این سیر صعودی مبتلایان به کرونا اگر نباشد، غیر عادی است. باید فوتبالیست‌هایی که نگران سلامتی خود، خانواده و جامعه شان هستند را درک کرد و به دغدغه های آنها احترام گذاشت.

اخبار رسمی باشگاه استقلال


مدیرت مطالب:

استقلالی‌ها در انقلاب تست کرونا دادند/ کل لیگ فدای سوگولی‌های وزیر!

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چند خبر کوتاه از استقلال/ پیام سعادتمند در آستانه نهمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی؛ ابراز نگرانی باشگاه استقلال از شروع لیگ برتر با شیوع کرونا!

ج مه 22 , 2020
باشگاه استقلال امروز توضیحاتی در خصوص از سرگیری رقابتهای لیگ برتر در کانال رسمی خود منتشر کرد. به گزارش استقلال نیوز، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال در آستانه نهمین سالگرد اسطوره فقید باشگاه استقلال پیامی که در کانال رسمی تلگرام این باش...