بازگشت شفر به ایران؟

به گزارش مشرق، وینفرد شفر که کارنامه‌ای پرفراز و نشیب در استقلال داشت، در تازه‌ترین مصاحبه خود حرف‌های جالبی به زبان آورد.

به عنوان مثال، در بخشی از حرف‌هایش گفت: «نگذاشتند ستاره سوم را با استقلال بگیریم.»، که اشاره او به جدایی تیام و جباروف در آن زمان از جمع آبی‌پوشان است. شفر مدعی است حتی التماس کرده تا آنها در استقلال بمانند، اما افتخاری، مدیرعامل وقت باشگاه استعفا کرد و این بازیکنان تاثیرگذار هم جدا شدند.

شفر که در ایران همواره شال گردن آبی رنگش را می‌بوسید، حالا از ادبیاتی استفاده می‌کند که بخشی از هواداران استقلال آن را می‌پسندند؛ این ادبیات که نگذاشتند جام قهرمانی در لیگ و ستاره سوم در آسیا را به دست بیاوریم، دقیقاً همان قدر کاربرد دارد که یک نفر به هواداران استقلال عدد ۴ و به پرسپولیسی‌ها عدد ۶ را نشان بدهد.

شفر آشکارا دوست دارد روزی دوباره به ایران و استقلال بازگردد و برای چندمین بار است که از حسرت‌های خود هنگام هدایت این تیم سخن می‌گوید به خصوص در این زمان که بعد از جدایی از استقلال، یک مربی ناکام لقب گرفت.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استارت استقلال برای بستن پرونده‌های باز

پ مارس 26 , 2020
به گزارش مشرق، باشگاه استقلال در ماه های آخر سال 98 دچار مشکلات مختلفی شد و پرونده های مربوط به بازیکنان یا مربیان پیشین این تیم یکی یکی به مرحله صدور حکم رسید تا آبی ها با یک بدهی سنگین و الزام به پرداخت آن در زمانی اندک روبرو شوند. بیشتر بخوانید: ...