آخرین وضعیت سرپرست و پزشک استقلال پس از ابتلا به کرونا!

اسماعیل خلیل زاده

مدیر رسانه ای باشگاه استقلال آخرین وضعیت سرپرست  و  پزشک باشگاه پس از ابتلا به ویروس کرونا را تشریح کرد.

به گزارش استقلال نیوز، محمد نوری فر مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلالدر مورد آخرین سرپرست باشگاه استقلال و همچنین پزشک باشگاه پس از ابتلا به بیماری کرونا توضیحاتی دادند که در ادامه می خوانید:

* آقای خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال

از ۲۹ اسفند در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان فیروزگر بستری بودند. ایشان به دلیل وضعیت همسرشان رفت و آمد زیادی به یکی از بیمارستان‌ها در رشت داشتند و احتمالا همین موضوع منجر به این شده است که رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال "مشکوک به بیماری کرونا" باشند. ایشان علاقه‌ای به انتشار این خبر نگران کننده در روزهای ابتدایی سال نداشتند. ساعتی قبل با فرزند آقای خلیل‌زاده صحبت کردم. گویا ایشان را به بخش منتقل کردند و به نظر می‌رسد که شرایط آقای خلیل‌زاده رو به بهبودی است.

* دکتر ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال
آنچه که مسلم است تلاش شبانه‌روزی دکتر ستوده در بیمارستان آتیه تهران در این روزهای سخت منجر به خطراتی برای پزشکان و پرستاران فداکار می‌شود. ایشان "مشکوک به بیماری کرونا" هستند. به همین خاطر چند روزی است که تحت درمان هستند. البته شرایط جسمانی این پزشک تیم فوتبال استقلال  چندان نامساعد نیست اما وی باید دوران درمان خود را پشت سر بگذارد.

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

یک استقلالی به کرونا مبتلا و در بیمارستان بستری شد

د مارس 23 , 2020
به گزارش مشرق، دکتر کاوه ستوده عضو کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال  چند روز پیش بعد از نامساعد بودن حالش به بیمارستان مراجعه کرد تا مورد معاینه قرار بگیرد در ابتدا تصور می‌شد وی دچار سرماخوردگی است اما بعد از آزمایشات مشخص شد ستوده به ویروس کرونا مب...