مربی استقلال: قهرمانی پرسپولیس منصفانه نیست

به گزارش مشرق، صالح مصطفوی در مورد تعطیلی تمرین آبی‌ها می‌گوید: نگران وضعیت تیم هستیم. نمی‌دانیم از چه زمانی تمرینات را آغاز کنیم و اصلا نمی‌دانیم لیگ چه زمانی شروع می‌شود. نگران سلامتی بازیکنان و جامعه هم هستیم.

او ادامه داد: منتظر مجوز مراجع ذی صلاح هستیم. باید رسما اعلام کنند از چه زمانی به ما مجوز تمرین می‌دهند و پیک بیماری گذشته است. طبق قانون تمرینات را شروع می‌کنیم. ما دنبال آماده سازی هستیم و شرایط بدنی بازیکنان مناسب شروع بازی‌ها نیست. ما حداقل ۴ هفته زمان برای رساندن تیم به شرایط ایده‌آل لازم داریم. ما نگران هستیم و منتظر.

مربی استقلال پیرامون شایعاتی که در مورد قهرمانی پرسپولیس در صورت برگزار نشدن لیگ پیش آمده هم گفت: حافظه من یاری نمی‌کند که لیگی نیمه کاره رها شده باشد و جام را به تیم صدرنشین بدهند. هم لیگ و هم جام حذفی باید تمام شود تا تکلیف قهرمان مشخص شود. استقلال در لیگ ١١ بازی دارد و سایر تیم‌ها ١٠ بازی و ٣٣ امتیاز ما مانده است.

مصطفوی در پاسخ به این سوال که قانون در این باره چه می‌گوید هم گفت: من از قانون مطلع نیستم، ولی فکر می‌کنم عادلانه نیست که جام را به تیمی بدهند که در دو سوم بازی‌ها صدرنشین بوده است.

وی افزود: فکر می‌کنم عادلانه این باشد که هر زمان که شرایط عادی شد یک ماه زمان آماده سازی به تیم‌ها بدهند و بعد ادامه بازی‌ها انجام شود. بعد می‌شود تیم‌ها زمان کوتاهی برای شروع لیگ جدید داشته باشند، چیزی شبیه به تعطیلات نیم فصل و با یک فاصله کوتاه لیگ سال بعد آغاز شود.

او می‌گوید احتمالا فیفا در این باره تصمیم جامع خواهد گرفت: فکر می‌کنم بعد از گذر از این شرایط فیفا تصمیم واحدی در این باره خواهد گرفت. در حال حاضر کشور‌هایی مثل انگلیس، آلمان، ایتالیا و اسپانیا درگیر این موضوع هستند که فوتبال برایشان بسیار مهم است. من فکر می‌کنم در این باره باید منتظر تصمیم نهایی فیفا باشیم.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ورود استقلال و پرسپولیس به سال جدید با وعده تکراری

د مارس 23 , 2020
به گزارش مشرق، سال ۱۳۹۸ برای دو تیم پرطرفدار ایران، سال خوبی به حساب نمی‌آمد، استقلال و پرسپولیس در حالی پا به سال جدید گذاشتند که سال گذشته انواع و اقسام ناکامی و بحران را به چشم دیده‌اند. از تغییرات کادر فنی گرفته تا محکومیت در فیفا و حذف زود هنگام ا...