تفاوت اساسی استقلال با سه نماینده دیگر ایران در آسیا/ صعود یا حذف آبی پوشان دور از چشم هواداران!

سرویس ورزش مشرق - تیم استقلال در دور برگشت رقابتهای فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم های گروه A خواهد بود. این تیم که با عبور از دو تیم کویتی و قطری در پلی آف اول و دوم موفق شد با ۸ گل زده و بدون گل خورده به مرحله گروهی راه پیدا کند طبق تصمیم AFC باید در دور برگشت در روزهای ۱۹ فروردین، دوم و شانزدهم اردیبهشت به ترتیب میزبان الوحده امارات، الشرطه عراق و الاهلی عربستان باشد.

البته استقلال باید در آخرین هفته دور برگشت هم راهی کشور ثالث شود. در واقع بازی آخر که شاید برای استقلال تشریفاتی و یا شاید بسیار حساس باشد در استادیوم آزادی برگزار نمی شود.

این تیم پس از دو دیدار دور برگشت در تهران باید برای دیدار با الاهلی عربستان راهی دوحه شود. این در حالی است که هر سه تیم شهرخودرو، سپاهان و پرسپولیس، دیگر نمایندگان کشورمان دیدارهای هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیایی شان را در خانه و پیش روی هواداران خودی برگزار می کنند.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سوء‌مدیریت و تحمیل تورم یعنی خوشحال کردن ۸۳ میلیون ایرانی؟

ش فوریه 15 , 2020
به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:روحانی با وجود ۱۰ بار انتخاب شدنش در انتخابات مختلف، اخیراً مهندسی شده بودن و انتصاباتی بودن انتخابات را القا کرده و با استقبال سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، گروهک‌های تحریم‌کننده انتخابات و رسانه‌های بی...