محمدرضا مهران پور: تیم عراقی در خانه خودش وقت کشی می کرد؛ الشرطه به هیچ وجه در حد نام لیگ قهرمانان نبود

مهران پور

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: وقعا برای من جای سوال دارد که تیم عراقی در کشور خودش مقابل استقلال وقت کشی می کرد و این تیم اصلا در حد لیگ قهرمانان آسیا نبود.

 به گزارش استقلال نیوز، محمدرضا مهران پور پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با مهر، در مورد شرایط استقلال پس از تساوی مقابل الشرطه و شرایط این تیم در ادامه فصل صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

تیم عراقی در خانه خودش وقت کشی می کرد

علیرغم اینکه زمین مسابقه شرایط برگزاری دیدار آسیایی را نداشت و این کار را برای آبی پوشان که از بازیکنان تکنیکی استفاده می کند دشوار می کرد، اما همگان دیدند که این تیم ما بود که بر حریف و زمین بازی تسلط داشت و در تمام ۹۰ دقیقه ابتکار بازی را در دست داشت. برتری استقلال به حدی زیاد بود که تیم عراقی در خانه خودش وقت کشی می کرد که حداقل امتیاز را از ما بگیرد.

*  الشرطه به هیچ وجه در حد نام لیگ قهرمانان نبود

من واقعاً تعجب کردم چطور تیمی که میزبان است برای رسیدن به حداقل امتیاز این چنین آشکار دست به اتلاف وقت می زند و بازی تیم الشرطه به هیچ وجه در حد نام این مسابقات نبود.

* اگر اشتباهات داوری و اتلاف وقت نبود الشرطه را شکست می دادیم

این بازی گرچه با نتیجه مساوی تمام شد اما پیام های خوبی برای استقلال داشت از جمله اینکه ما می توانیم از این گروه صعود کنیم. الشرطه عملاً حرفی در این بازی برای گفتن نداشت و اگر اشتباهات داوری و اتلاف وقت آنها نبود قطعاً شکست می خورد.

* با این شرایط شاید 11 بازیکن سالم نداشته باشیم

نمی دانم این را باید به پای بدشانسی گذاشت و یا کاستی ها و برنامه ریزی هایی که گریبان این تیم را گرفته؛ اما خیلی عجیب است که همه بازیکنان ما در خطر آسیب دیدگی قرار دارند و هم اکنون نزدیک به تعداد بازیکنان یک تیم مصدوم داریم. اگر بخواهد شرایط به این شکل پیش برود ممکن است در پایان فصل حتی ۱۱ بازیکن برای فرستادن به زمین نداشته باشیم و این نگران کننده است.

* با ریکاوری بر فشردگی غلبه کنیم  

امیدوارم با ریکاوری های مناسب، شرایط بدنی بازیکنان برای بازی های فشرده که در پیش است، بهبود یابد.

اخبار استقلال


 مطالب مرتبط:

مهدی فنونی زاده: انگار بدشانسی دست از سر استقلال بر نمی‌دارد؛ تبریزی مقابل الشرطه کم موقعیت از دست نداد

'

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش تمرین پنجشنبه عصر استقلال/ رسیدن چند مصدوم قدیم و غیبت دو مصدوم جدید!

پ فوریه 13 , 2020
تمرین تیم فوتبال استقلال با غیبت دو بازیکن در زمین مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.                 به گزارش استقلال نیوز، تمرین تیم فوتبال استقلال امروز(پنجشنبه 24 بهمن 98) از ساعت 12:3...