آماری جالب از گلزنان پرسپولیس در دربی‌ها

به گزارش مشرق، یکی دیگر از اتفاقات تکراری دربی‌های چند سال اخیر، گلزنی یا پاس گل دادن بازیکنان تعویضی پرسپولیس است. از مرحوم مهرداد اولادی شروع کنیم که در دربی رفت لیگ ششم به جای مهرزاد معدنچی در دقیقه 58 به زمین رفت و 3 دقیقه بعد گل پیروزی‌بخش پرسپولیس را زد.

دربی برگشت یازدهم اما از نظر تاثیرگذاری بازیکنان تعویضی پرسپولیس یک دربی باورنکردنی و احتمالا تکرارنشدنی است. در آن بازی ایمون زاید در دقیقه 56 به زمین رفت و در دقایق 81، 83 و 91 سه بار برای پرسپولیس گل زد. نکته عجیب این که مهدی مهدوی‌کیا هم در دقیقه 56 به میدان رفت و پاس گل دوم زاید را به او داد و حسین بادامکی که در دقیقه 88 به زمین رفته بود در دقیقه 91 پاس گل سوم پرسپولیس را به زاید داد. 

بیشتر بخوانید:

شجاع: از دیدن بازی قائدی لذت می‌برم

در دربی رفت لیگ پانزدهم هم یک بازیکن تعویضی پرسپولیس را از باخت نجات داد. در آن بازی جری بنسون در دقیقه 55 به جای احمد نورالهی به زمین رفته بود و در دقیقه 96 آن گل عجیب و به یادماندنی را به استقلال زد.

در بازی رفت لیگ نوزدهم مهدی عبدی در دقیقه 80 به جای وحید امیری به زمین رفت و یک دقیقه بعد تک‌گل پیروزی‌بخش پرسپولیس را زد.

در بازی برگشت هم آنتونی استوکس که به جای کریستین اوساگوانا به زمین رفته بود شوت اول را به سمت دروازه حسین حسینی زد و در ریباند، بشار رسن که جایگزین کمال کامیابی‌نیا شده بود گل مساوی پرسپولیس را زد.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اگر دیاباته بود دربی را می‌بردیم

ی فوریه 9 , 2020
به گزارش مشرق، عبدالرضا موسوی، عضو هیات‌‌مدیره استقلال یک‌‌تنه بار اطلاع‌‌رسانی اخبار باشگاه را در فضای مجازی به‌‌عهده دارد و چه‌‌بسا همین اتفاقات باعث‌‌شده تا بخشی از همین فضا، او را عاشق دیده‌‌شدن و منت‌‌گذاشتن بر سر هواداران بدانند و این در‌‌حالی اس...