دیاباته: ایران امن نبود که من برنمی‌گشتم

به گزارش مشرق، شیخ دیاباته در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال اظهار داشت: اینکه می‌گویند در ایران امنیت نیست، واقعیت ندارد. اگر این‌طور بود، قطعا بعد از تعطیلات برنمی‌گشتم ولی دیدید که با پایان تعطیلات راهی ایران شدم و در تمرینات شرکت کردم.

بیشتر بخوانید:

موضع قطعی استقلال برای بازی در کشور ثالث

وی افزود: طبیعتا حضور تماشاگران پرشور استقلال در هر مسابقه‌ای می‌تواند به این تیم کمک کند ولی با شناختی که از هم تیمی‌هایم دارم، می‌دانم که حتی در خارج از خانه هم با تمام توان بازی می‌کنند. مطمئنم که AFC از نبود تماشاگران ایرانی ضرر می‌کند.

دیاباته عنوان کرد: من از هم تیمی‌هایم شنیده‌ام که استقلال سه سال پیاپی پرتماشاگرترین تیم لیگ قهرمانان آسیا بوده است. این یک اتفاق نیست. فوتبال برای تماشاگران و مردم است و باید از وجود آن‌ها استفاده کرد.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “دیاباته: ایران امن نبود که من برنمی‌گشتم

  1. سلام،بازی فوتبال برای تماشا ولذت بردن انسان هاست ..توکشورهای حوزه خلیج فارس که دوهزار تماشاچی هم نمیاد ورزشگاه.بازی فوتبال چه معنی داره ،فوتبال باید توایران ،ورزشگاه آزادی باشه.که صدهزار تماشاچی میاد.همه جمعیت کشورها ی حوزه خلیج فارس را روی هم بزاری به اندازه تماشاچی های بازی استقلال یا پرسپولیس نمیشه.همه کشورهای آسیایی میدانن عربها ازبازی در آزادی ترس دارند لذا دست به دامن آف سی شدن.دقیقا حرکت کبک است که سرش میکند زیربرف،چون کسی را نمی بیمه فکرمی کنه مردم هم اونو نمی بینند.اف سی بداند همه کشور ها می‌دانند اما جنایت میکنید درحق فوتبال آسیا.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

میلیچ: هیچگاه در خیابان‌های تهران احساس ناامنی نداشته‌ام

د ژانویه 20 , 2020
به گزارش مشرق، هرویه میلیچ مدافع هافبک کروات تیم استقلال درباره اخبار مربوط به ناامنی در ایران گفت: من هیچگاه در خیابان‌های تهران احساس ناامنی نداشته‌ام. برخورد مردم با افراد خارجی بسیار دوستانه و محترمانه است. آنها هرکمکی که بتوانند به شما می‌کنند. من...