تصمیم اولیه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان

به گزارش مشرق، با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال ایران، AFC در نامه‌ای به فدراسیون ایران اعلام کرد نمایندگان کشورمان در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا از حق میزبانی خود محرومان خواهند بود و باید در زمین بی‌طرف به مصاف حریفان بروند.

بر همین اساس و پس از اعلام رسمی این حکم، مدیران چهار باشگاه استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو صبح امروز (شنبه) جلسه‌ای را در وزارت ورزش و جوانان با مهدی علی‌نژاد، سرپرست معاونت توسعه قهرمانی و ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش برگزار کردند.

پس از این جلسه مقرر شد جلسه دیگری نیز در وزارت ورزش برگزار و تصمیم نهایی در این خصوص در جلسه آینده اتخاذ شود.

با این حال تصمیم چهار باشگاه استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو برای اعتراض به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا کناره‌گیری و انصراف از حضور لیگ قهرمانان آسیاست و قرار نیست نمایندگان ایران در این مسابقات شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:


مدیران باشگاهها درباره تصمیم جنجالی AFC سکوت کنند/ ادعای حمال های آمریکا بی اساس است

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “تصمیم اولیه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان

  1. نظر باشگاه ها درایستادگی مقابل زیادی خواهی کشور های عربی حاشیه خلیج فارس بسیار عالیه این حرکت یعنی غیر ت ایرانی و حفظ خون شهدا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مدیران باشگاهها درباره تصمیم جنجالی AFC سکوت کنند/ ادعای حمال های آمریکا بی اساس است

ش ژانویه 18 , 2020
سرویس ورزش مشرق – پیرو خواسته نامعقول کنفدراسیون فوتبال آسیا از فدراسیون فوتبال کشورمان مبنی بر سلب میزبانی از باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا موجی از نگرانی و در عین حال خشم از این تصمیم درباره کشورمان بین اهالی ورزش و هواداران فوتبال براه افتاده...