چرا وزارت ورزش عامل بدبختی‌ استقلال را در هیئت مدیره نگه داشت؟

به گزارش مشرق، علی جباری درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان از دوران بهرام افشارزاده با تغییرات مدیریتی در این باشگاه مشکلاتی ایجاد کرد و در نهایت با انتخاب امیرحسین فتحی به عنوان مدیرعامل تیشه به ریشه استقلال زد. فتحی با رفتاری که با وینفرد شفر انجام داد و آن ماجراهایی را که پیش آورد، سراغ استراماچونی ایتالیایی رفت.

وی افزود: فتحی تصور نمی‌کرد که استراماچونی در استقلال نتیجه بگیرد، چون پیش خودش فکر می‌کرد که این مربی رزومه آنچنان قوی ندارد، اما استقلال با او نتیجه گرفت و هواداران و بازیکنان پشت استراماچونی ایستادند. فتحی در این شرایط تصمیم گرفت با بدقولی برای پرداخت حقوق، استراماچونی را فراری داده و این مربی دیگر بازنگردد. این مشکلات از وزارت ورزش آب می‌خورد که فتحی را به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب کرد.

بیشتر بخوانید:
 

قدرت فتحی بعد از استعفا بیشتر شده!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: با وجود اینکه فتحی از مدیرعاملی استقلال استعفا کرد، اما در هیئت مدیره باشگاه همه کاره است. آقای وزیر ورزش، وقتی بهرام افشارزاده از مدیرعاملی استقلال کنار رفت، آیا در هیئت مدیره باقی ماند؟ آیا وقتی رضا افتخاری را از مدیرعاملی استقلال کنار گذاشتید، در هیئت مدیره ماند؟ مشخص نیست چرا فتحی که عامل بدبختی‌های پرسپولیس است، همچنان در هیئت مدیره باقی مانده است.

جباری در خصوص مطرح شدن گزینه‌هایی چون پرویز مظلومی، محمد محمدی و سعید رمضانی برای سرپرستی تیم استقلال گفت: رمضانی کجای این فوتبال و استقلال بوده است؟ استقلال آنقدر بزرگ دارد که از وجودشان استفاده کند. استقلال این همه پیشکسوت دارد، چرا باید اسم ایشان مطرح شود؟ رمضانی در حد سرپرستی تیم استقلال نیست. باشگاه باید محکم برخورد و خودش سرپرست تعیین کند. نمی‌دانم چطور نام رمضانی در لیست سرپرستی تیم قرار گرفته است.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “چرا وزارت ورزش عامل بدبختی‌ استقلال را در هیئت مدیره نگه داشت؟

  1. آقای جباری بزرگوار،همه هواداران خبر دارن که ازوزرات یک کاسه ای زیر نیم کاسه هست.یک روزکاسه صبر همه تمام میشه ومیگرن ازدم وزیروهمراه فتحی جون از پنجره می اندازند پایین،مگرحسن کلید زودتر یک کاری کنه و جناب وزیر را بردارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه ۲۳ دی

د ژانویه 13 , 2020
مشرق نیوز - عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه ۲۳ دی ...