آذری جواب استقلالی‌ها را داد؛ اگر کنارتان بگذارند، در محله‌تان شما را می‌شناسند؟

به گزارش مشرق، باشگاه استقلال نسبت به صحبت های آذری در ارتباط با انتقال پاتوسی اطلاعیه تندی را منتشر کرد (اینجا بخوانید). اطلاعیه‌ای که سبب شد تا سعید آذری نیز دست به کار شود و اظهارات تندی را علیه مدیران این باشگاه مطرح کند.

آذری در گفت‌وگو با برنامه وقت اضافه رادیو ایران اظهار کرد: بیانیه باشگاه استقلال برایم مهم نیست، اگر بخواهند می‌توانم برای آنها یک کلاس آموزشی پرداخت پول به خارجی‌ها بگذارم. من هم اگر چنین بازیکنی (پاتوسی) را از دست داده بودم و ۲۰ میلیون هوادار روی سرم هوار شده بود، چنین بیانیه‌ای می‌دادم. پول پاتوسی را بسیار راحت پرداخت کردم. کانال آن را هم نمی‌گویم تا آنها یاد بگیرند.

مدیرعامل سابق ذوب آهن در ارتباط با قرارداد بستن با بازیکن هپاتیتی که در بیانیه استقلال آمده است، نیز گفت: هپاتیت آنهایی دارند که دروغ می‌گویند. سعید آذری را از ذوب آهن کنار گذاشتند بلافاصله در فولاد مشغول شد. اگر شما را کنار بگذارند، در محله‌تان شما را می‌شناسند؟ در باشگاه استقلال غیر از منزوی و فتح‌الله‌زاده کسی را نمی‌شناسم. آقایان استقلال را محله برو و بیا کرده‌اند.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “آذری جواب استقلالی‌ها را داد؛ اگر کنارتان بگذارند، در محله‌تان شما را می‌شناسند؟

  1. سلام،این آقای آذری این همه
    بلف میزند.حتی ازماه ها قبل برای اینکه به مدیر عاملی استقلال برسه.بادزدیدن پاتوسی ازدست استقلال ،فکرمیکنه کوه ابوقبیس را جابه‌جاکرده ،کارش منو یاد یک ترانه قدیمی تویک فیلم می اندازه می‌گفت.
    هرکه تومردا گل کنه سرکیسه ها را شل کنه،میتونه لب رولبهام بزاره،عمو برو روداری نکن ،پول بیشتر دادی.ویک رودستی به ما زدی. به این نمیگن زرنگی،به این میگن نامردی،صبرکردی قیمت مال تمام شد،یک مبلغ اضافه کردی .از قدیم گفتن با پول میشه سرسبیل شاه نقاره خونه درست کرد.مطمئن باش با این تیم به هیچ جا نمی رسی،کارنامردی یک جایی آبش اززیرش درمیاد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی شنبه ۲۱ دی

ش ژانویه 11 , 2020
مشرق نیوز - عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی شنبه ۲۱ دی ...