خلیل زاده: اظهارات استرا انکار آفتاب در روز است

به گزارش مشرق، اسماعیل خلیل زاده در واکنش به این موضوع که آندره آ استراماچونی بامداد امروز در گفت و گو با یکی از رسانه ها تمامی مذاکرات در دوحه قطر را تکذیب کرده است اظهار داشت: مدیربرنامه های استراماچونی جمعه به رحمان رضایی پیامی فرستاد مبنی بر اینکه خواستار مذاکره مجدد با باشگاه و آن هم مستقیم با سرپرست مدیرعاملی باشگاه است. در این پیام هایی که رد و بدل شد هم گفت که خودش به دوحه نمی آید و مارتزیلی، وکیل استراماچونی در دوحه منتظر ماست.

وی افزود: ما هم با توجه به اینکه هواداران دوست داشتند استراماچونی برگردد پذیرفتیم و به دوحه رفتیم. مذاکره مفصلی هم با مارتزیلی داشتیم و طبق مذاکره صورت گرفته به یک توافق ۹ بندی رسیدیم و برای استراماچونی ایمیل کردیم. 

بیشتر بخوانید:

ادعای عجیب استراماچونی؛ اصلاً مذاکره‌ای در دوحه نداشتیم!


سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با اشاره به تاخیر استراماچونی در پاسخ به ایمیل گفت: وقتی تا عصر دوشنبه پاسخی دریافت نکردیم، از پاستورلا سوال پرسیدیم و او از ما ۲۴ ساعت فرصت خواست، مجددا روز سه شنبه فرصت خواست و باز صبح روز چهارشنبه خواست صبر کنیم. همه این پیام ها موجود است و منتشر می کنیم.


اسماعیل خلیل زاده با ابراز شگفتی از صحبت های استراماچونی که منکر مذاکره نمایندگانش با استقلال در قطر شده افزود: اظهارات استراماچونی چیزی شبیه به انکار آفتاب وسط روز است. یا مدیر برنامه استراماچونی او را در جریان این مذاکرات قرار نداده یا استراماچونی دروغ می گوید که در هر صورت ما مقصر این موضوعات نیستیم.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “خلیل زاده: اظهارات استرا انکار آفتاب در روز است

  1. سلام،محبت یک نگاه به نظرات هواداران بیندازید.بنده که پنجاه سال است با این تیم زندگی کردم بیست روز است طی چند پیام گفتم این آقا نمی خواد بیاد ایران .من مرده شما زنده. با پول ما هواپیما سوارشدن بیاد قطر که با تیم قطری قرارداد بلنده شمارا سرکارگ اشته .کو گوش شنوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازی استراماچونی با آبروی استقلال ادامه دارد

پ ژانویه 2 , 2020
به گزارش مشرق، در حالی که حدود یک ماه از اقدام خودسرانه آندره استراماچونی مبنی بر ترک تهران بدون اطلاع باشگاه استقلال می‌گذرد، او هر روز برنامه و بازی جدیدی را با این باشگاه بزرگ و مردمی ایران شروع می‌کند و اظهار نظرهایی دارد که بیشتر توهین به باشگاه ۷...