ادعای عجیب استراماچونی؛ اصلاً مذاکره‌ای در دوحه نداشتیم!

به گزارش مشرق، «آندره‌آ استراماچونی» ادعای عجیبی را مطرح کرده است، ادعایی که به طور حتم با واکنش باشگاه استقلال همراه خواهد شد.

آقای استراماچونی؛ هدف از تماس این بود که در مورد مذاکرات اخیر مابین شما و نمایندگان استقلال در دوحه قطر   اطلاعاتی به دست آوریم.

صادقانه متوجه سوال شما نمی شوم، باشگاه خواستار ملاقات بود اما این ملاقات هرگز تایید نشد و اتفاق نیافتاد. من هیچ درخواست دیگری جز قرارداد قبلی به علاوه هزینه ها را مطرح نکردم (هزینه پرواز و غیره..) بعلاوه بودجه ای کم برای تقویت تیم خواستم. این موضوع مربوط به ۱۰ روز قبل است.

بنابراین وضعیت در حال حاضر چطور است؛ و اینکه آیا درست است که هیچ ملاقاتی در دوحه صورت نگرفته است؟

امکان ندارد. می توانید تمام سایت ها را چک کنید و فدریکو پاستورلو برای حضور در مراسم گلدن ساکر اواردز طی ۵ روز گذشته در دبی بوده است  و فردا هم به ایتالیا بر می گردد.

شرایط در حال حاضر چطور است، منظورمان شرایط ادامه همکاری با استقلال است،می توانیم این خبر را منتشر کنیم که هیچ مذاکره ای در دوحه صورت نگرفته است؟

هیچ اعلامیه یا بیانیه ای ندارم اما تایید می کنم که هیچ جلسه ای در دوحه به نمایندگی از من انجام نشده است.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “ادعای عجیب استراماچونی؛ اصلاً مذاکره‌ای در دوحه نداشتیم!

  1. حکایت این آقا مثل جریان علی (ع)است .که نشسته بود روی یکی آزمونهای جلو خانه اش .ماموران ازاوسئوال کردن قاتل عمررا ندیدی(فیروز)ایشان بلند شد نشست روی سکوی دیگری گفت ازوقتی اینجا نیستم نه،درحقیقت راست می‌گفت،حالا این بابا راست میگه اون خودش که مستقیم جلسه ای با نمایندگان ایران نداشته، خیلی راحت همه چیز امنکر میشه .میگه من با کسی مذاکره نکردم. وقتی گفتم ایشان میخواد از ما انتقام بگیره ووقت باشگاه رابکشه .کسی توجه نکرد ده رفت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۱۲ دی

پ ژانویه 2 , 2020
مشرق نیوز - عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۱۲ دی ...