واکنش تند باشگاه استقلال به اظهارات انصاری‌فرد

به گزارش مشرق، محمد نوری‌فر مدیررسانه‌ای تیم استقلال گفت: اظهار نظر علیه باشگاه استقلال به شغل دوم مدیریت باشگاه رقیب (نزدیک به شغل اول) تبدیل شده است. تاکتیکی که مدیریت، سرمربی و حامیان تیم رقیب از ابتدای فصل اتخاذ کرده‌اند تا نام باشگاه‌شان را از آن پسوند «حمایت‌های خاص» دور کنند.

بیشتر بخوانید:

زمان بازگشت استراماچونی مشخص شد

وی افزود: این قابل انکار نیست که هر دو باشگاه پرطرفدار پایتخت تحت نظر دولت هستند و از تیم‌های دولتی حمایت‌هایی می‌شوند که در مورد سایر تیم‌های ثروتمند و قدرتمند هم وجود دارد، اما تفاوت فاحشی است بین تیمی که به خاطر یک تخلف آشکار حالا باید در لیگ آزادگان حضور پیدا می‌کرد و تمامی بازی‌هایش سه بر صفر می‌شد با باشگاهی که در روز صدرنشینی، ناگهان مدیرعامل، سرمربی، دستیاران و سرپرستش را از دست می‌دهد.

مدیر رسانه‌ای تیم استقلال تصریح کرد: به نظر می‌رسد مدیریت باشگاه رقیب بیش از آنکه به وظایف مدیریتی خود علاقه داشته باشد، ترجیح می‌دهد در قامت رئیس کانون هواداران ظاهر شود و چیزی بگوید که لایک و فالوئر بیشتری برایش به دنبال داشته باشد. این راه‌های میان‌بر برای کسب محبوبیت، بی‌تردید در شأن مدیریت یک باشگاه پرطرفدار نیست. فوتبال ما در آشفته بازار شبکه‌های اجتماعی آنقدر باید یاد گرفته باشد که تسلیم کُری‌های هواداری و کل‌کل‌های اینستاگرامی نشود. با مالک مشترک، اسپانسر مشترک، استادیوم مشترک و حتی شعارهای کپی پیست شده، از چه تفاوت و تفاخری می‌گویید؟

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “واکنش تند باشگاه استقلال به اظهارات انصاری‌فرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پرسپولیس پاسخ مدیر استقلالی را داد

ش دسامبر 21 , 2019
به گزارش مشرق، حسین قدوسی در خصوص اظهارات مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال و صحبت‌هایی که علیه محمدحسن انصاری‌فرد مطرح شده،‌ اظهار داشت: انجام این مصاحبه با این ادبیات توهین‌آمیز واقعا جای تأسف دارد. آقای انصاری‌فرد اظهاراتی درباره غیرقانونی بودن لغو استقل...