حالا همه‌چیز دست استراماچونی است

به گزارش مشرق، در شرایطی که مدیران استقلال با مشقت فراوان پول را به مقصد ایتالیا منتقل کرده تا مبلغ بدهی خود به استراماچونی را بپردازند مشخص نیست که این مربی از دریافت پول شانه خالی می کند یا بانقد کردن تضمین بانکی مورد نظر در مسیر بازگشت به استقلال قرار می گیرد.


موضوعی که در حال حاضر با آن روبه رو هستیم، مساله ای است که خود استراماچونی نیز در مصاحبه اش با شبکه رای ایتالیا به آن اشاره کرده بود. اینکه عدم حضورش در ایران نه به واسطه تصمیم افراد که به دلیل مسائلی است که در نحوه انتقال پول به حساب شخصی او برایش ایجاد می کند. این سرمربی ایتالیایی باید حالا تصمیم بگیرد که حاضر است با شرایط موجود با ایرانی ها کار کند و مسائل مربوط به آن را بپذیرد یا قصد دارد زندگی بی دغدغه ای را در کشور خودش ادامه دهد و احتمالا به واسطه نتایج خوبی که در استقلال گرفته به یک تیم دیگر ایتالیایی یا باشگاهی در خاورمیانه ملحق شود.

بیشتر بخوانید:

با مجیدی و فتح‌الله‌زاده هواداران را بازی دادند

رفتم تا نگویند دنبال صندلی استراماچونی است


استراماچونی که به واسطه کار فوق العاده اش در ایران و همچنین مسائل مربوط به خروجش از باشگاه استقلال و بازگشت به ایتالیا بسیار مورد توجه رسانه ها قرارداشته و هرروز مصاحبه ای از او انتشار یافته، در حال حاضر تعیین کننده ترین چهره برای هواداران منتظر استقلال است که به هیچ قیمتی دوست ندارند سرمربی ایده آل شان را از دست بدهند. حال موضع استراماچونی همان است که از روز اول بوده، اگر موانع پرداخت پول به صورت قانونی برطرف شود، او بلافاصله در تهران خواهد بود. اما آنچه استرا در نظر دارد در شرایط فعلی برای سیستم اقتصادی ایران مقدور نیست و با توجه به تحریم ها و مساله دار شدن منشا پول اگر کسی به دنبال یک زندگی بی دردسر باشد، از دریافت تضمین مالی بانک ایرانی در رم خوددداری خواهد کرد!


در حال حاضر طرف ایرانی به تعهد خود در محدوده توانایی ها عمل کرده اما به واسطه مسائل بین المللی و تحریم ها این تلاش برای طرف دیگر ماجرا می تواند دردسرساز باشد. بنا براین از این به بعد انتخاب استراماچونی است که اهمیت دارد. کما اینکه او تا این لحظه به بانک مراجعه نکرده و شاید هرگز هم مراجعه نکند. به خاطر داشته باشید که وقتی با یک سرمربی اروپایی و فارغ التحصیل رشته حقوق کار می کنید، ممکن است مسائلی متفاوت را پشت سر بگذارید که یکی از آنها همین اتفاقی است که حالا درباره موضوع قبولی دریافت پول از سوی استراماچونی رخ داده است. کسی که شاید مشکل ماندن حساب و تحمل نکردن دردسرهای متعاقب دریافت پول از یک بانک مورد تحریم برایش آسان تر از ادامه کار در ایران باشد.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “حالا همه‌چیز دست استراماچونی است

  1. تعجبم که مسئولین باسوادما!!فرق بین سفته وچک رانمیدانند!!؟چرااحساسات هواداران وسرنوشت تیم برایتان کوچکترین اهمیتی ندارد.؟؟!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آخرین تحولات باشگاه استقلال/ از بیانیه شبانگاهی در کانال باشگاه.. تا عصبانیت استراماچونی از مدیران!

س دسامبر 17 , 2019
تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار با ماشین سازی همچنان نه سرمربی دارد، نه مدیرعامل و نه سرپرست! به گزارش استقلال نیوز، در این خبر قصد داریم تمامی تحولات باشگاه استقلال بعد از فسخ یکطرفه قرار داد آندره آ استراماچونی، از استعفای فتحی گرفته تا انتخاب...