طعنه محمد بنا به استراماچونی و مدیران استقلال +عکس

به گزارش مشرق، محمد بنا در صفحه اینستاگرام خود واکنش تندی نسبت به ماجرای استراماچونی و مدیران استقلال نشان داد.

به نام ِ ایران و ایرانی؛
مملکتی داریم طلا
مردمی داریم جواهر!
متاسفانه تو این برهه از زمان‌ هم گرفتار انواع و اقسام مصائب و مشکلاتیم: تحریم، درگیری داخلی و خارجی، بلای طبیعی (سیل و زلزله و ...)
بازم شکر! اما قسمت جالب ماجرا اینجاس که تو این اوضاع احوال بزرگترین دغدغه ی ما نه مشکلات مردممونه، نه اقتصاد بیمارمون، نه مسائل اجتماعی، نه دغدغه ی فرهنگمون که هر روز داره تحلیل میره و از چیزی که اجدادمون بودن، هر روز هزاران کیلومتر فاصله میگیریم... بزرگترین نگرانی این روزای ما شده حل مسائل مربوط به دستمزد و مدت قرارداد استراماچونی کبیر!!!
بامزه ش این قسمته که تو این وضعیت، مدیر ما افتخار میکنه که دوشب پشت در سفارت خوابیده تا مشکل جناب آقای سینیور رو حل و فصل کنه. البته به استقلالیای عزیز بر نخوره من بحثم تیم خاصی نیست صحبت فقط و فقط اعتبارِ ملیه!  منظور مظلومیت مربیای ایرانیه! چرا فراز کمالوند به خاطر نداری و رسیدگی نکردن به تیمش باید استعفا بده، یحیی گل محمدی با اون نبوغ ذاتی و نتایج عالیش، از شرایطش گلایه میکنه و چرا گوش شنوایی نداره واسه حرفاش؟
رسول خطیبی عزیز با همه مشکلات با ماشین سازی ادامه میده و پا پس نمیکشه. این عزیزان کارشونو ادامه میدن، نصفه شبم یه طرفه فسخ قرارداد نمیکنن چون تعصب مملکتشونو میکشن!
اصل مطلب اینه که این روزا عزت نفس ما گم شده، شایدم‌ عمدا گمش کردن! واقعا مدیریت تو ورزش ما چه تفکری داره، به کدوم سمت و سو کشیده میشه؟ ملاک برتری رو چیا میدونه؟
تورو خدا یکی بیاد جواب بده! کاروان ورزشی ما تا چند ماهه دیگه باید عازم مسابقات المپیک بشه، نباید فکری برای اینهمه رشته ورزشی و ورزشکار که دنبال کسب افتخار واسه این مملکتن، داشته باشیم؟ واقعا الان بزرگترین مشکل ما برگشت یه سرمربی خارجیه که به خاطرش اینهمه به آب و آتیش میزنیم؟؟؟ سوای ورزش یه سوال مهم ذهن همه رو درگیر کرده؛ واقعا در حال حاضر اوضاع احوال مملکت ما انقد خوب و عالیه، همه چی روبراهه، مردم تو رفاه کامل هستن که تنها دغدغه مون نازکشیدن از سرمربیای خارجی و جسارتا کولی دادن به اوناست؟!
خداقوت فدراسیون پنج ستاره ی فوتبال!
این رویه رو باب نکنین که خارجیا بیان تو مملکت خودمون تا گردن رو سرمون کلاه بکشن و هرطور بی احترامی هم بهمون کنن، جسارتا ما باشیم گاو شیردشون، بدوشن بعدم هر وقت دلشون خواست، شب و نصفه شب جمع کنن برن به سلامت!
بحث، غرور ملیه!
بحث عزت نفس ایرانیه!
بحث بی توجهی به مسائل و دغدغه های مردم و ورزشکارای غیر فوتبالیه!
شمارو به خدا انقد بی تفاوت نباشید...
دوست داشتن بی منت یادتون نره

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “طعنه محمد بنا به استراماچونی و مدیران استقلال +عکس

  1. وقتی افراد بی لیاقت مسوول ورزش بشن ، معلومه غرور ملی و عزت نفس ملی پایمال میشه ، ورزش حرفه ای شوخی حالیش نیست ، این کشیده ای است که ورزش آماتور ما از ورزش حرفه ای خورد و اتفاقا خیلی هم آبدار بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رحمتی باشگاه استقلال را تهدید کردید : مدارک غیرواقعی به AFC فرستاده اید !

ی دسامبر 15 , 2019
دروازه بان ملی‌پوش سابق استقلال که در حال حاضر در شهرخودرو روزهای خوبی را پشت سر می گذارد، در بحبوحه مشکلات استقلال از موضوعی پرده برداشت که نشان می دهد که رشته مسائل مالی آبی‌ استقلالی‌ها سر دراز دارد. رحمتی در این پست اینستاگرامی از توقیف اموالش پرد...