جزئیات جلسه شبانه وزیر با گزینه مدیرعاملی استقلال

به گزارش مشرق، سید کاظم اولیایی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال یکی از گزینه‌های جدی جانشینی امیرحسین فتحی در این تیم است. اولیایی سه شنبه شب در نشستی طولانی با وزیر ورزش نقطه نظرات سلطانی فر را شنید و برنامه‌های خودش را که پیش از این کتبی ارائه داده بود، به صورت شفاهی نیز بازگو کرد.

در بخشی از این نشست که بیش از دو ساعت به طول انجامید، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و جمشید تقی زاده معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت ورزش هم حضور داشتند.

سلطانی فر بسیاری از جزییات و حواشی کنونی باشگاه استقلال را به همراه برخی اطلاعات مالی در اختیار اولیایی گذاشت و انتظاراتی که از مدیرعامل آینده این باشگاه دارد را نیز بازگو کرد.

بیشتر بخوانید:

نزدیک بود استقلال به لیگ دو سقوط کند

وزیر ورزش در پایان این جلسه تاکید کرد سه گزینه برای مدیریت استقلال دارد که بعد از جمع بندی نهایی، تا دو سه روز آینده مدیرعامل جدید از بین این سه نفر معرفی خواهد شد.

اولیایی پیش از این نیز در دو مقطع مدیریت استقلال را بر عهده داشته که در اولین مقطع از دوران مدیریتی‌اش آبی‌ها دو بار در فینال باشگاه‌های آسیا حضور داشته و یکبار نیز قهرمان این مسابقات شده‌اند. وی از جمله مدیرانی است که علاوه بر داشتن سابقه مدیریت در این باشگاه، در چند باشگاه دیگر از جمله برق و پاس مدیریت کرده است.

وزیر ورزش روز سه شنبه نیز نشستی با علی فتح الله زاده یکی دیگر از گزینه های مد نظرش برای مدیرعاملی باشگاه استقلال داشت اما تصمیم گیری در این مورد را به روزهای آینده و بررسی نقطه نظرات گزینه های دیگر موکول کرده است.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حمله تند مجتبی جباری به فتح الله زاده +عکس

چ دسامبر 11 , 2019
به گزارش مشرق، مجتبی جباری با انتشار عکسی در صفحه ایبنستاگرام خود  از جواد زرینچه در کنار شاهرخ بیانی و مجید نامجو مطلق از تیمی که دو فینال آسیا را در ابتدای دهه ۹۰ میلادی تجربه کرد، به انتقاد از رفتارهای علی فتح الله زاده برای رسیدن به مدیریت است...