دیاباته و عادت به یک حرکت خطرناک +عکس

به گزارش مشرق، شیخ دیاباته برای گرفتن توپ از حریف یک عادت خطرناک دارد، او پایش را بیش از حد بالا می آورد تا بتواند توپ را از حریف بگیرد.

در بازی با تراکتورسازی پای دیاباته به گردن رشید مظاهری برخورد کرد و اگر داور صحنه را درست می دید شاید او را با جریمه‌ای جدی روبرو می کرد. او همچنین در بازی با صنعت نفت مشابه این حرکت را تکرار کرد که البته داور در آن صحنه به این بازیکن کارت زرد نشان داد.

بیشتر بخوانید:

دیاباته در حد تیام نیست

دیاباته در تمرینات استقلال هم چند بار برای گرفتن توپ پایش را بالاتر از حد عادی بالا برده است و این عادتی است که باید هر چه زودتر آن را ترک کند تا در بازی های رسمی خودش و تیمش را با مشکل جدی روبرو نکند.

دیاباته که در دو بازی آخر استقلال4 گل زده، امید اصلی استقلال در گلزنی محسوب می شود و به همین دلیل آبی ها امیدوار هستند این بازیکن را بدون مصدومیت و محرومیت در اختیار داشته باشند.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دیگر هیچ تیمی در آسیا از ما نمی ترسد/با ویلموتس ادامه دهیم اوضاع بدتر از این هم می‌شود

ش نوامبر 16 , 2019
سرویس ورزش مشرق - غلامرضا عنایتی بازیکن اسبق تیم ملی از دو شکست پیاپی این تیم روبروی بحرین و عراق متعجب بود و پیش بینی می کرد با این شرایط آینده تیم ملی در راه صعود به جام جهانی نگران کننده است.   غلامرضا عنایتی در گفت و گو با مشرق، درباره شک...