علی کریمی به دنبال کنار زدن رقبای سمج

به گزارش مشرق، علی کریمی بی تردید یکی از آماده ترین بازیکنان چند هفته گذشته استقلال بوده است، بازیکنی که در کنار دو گلی که زده بارها با پاس های خود برای خط هافبک این تیم موقعیت سازی کرده است و البته در کارهای دفاعی هم نمایش موفقی داشته است.

حالا علی کریمی در شرایطی به اردوی تیم ملی اضافه شده که امیدوار است بتواند برابر عراق بازی کند، اما او برای رسیدن به این موضوع 2 رقیب سرسخت را پیش رو دارد. احمد نوراللهی که این روزها در غیاب سیدجلال حسینی بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را به بازو می بندد و امید ابراهیمی که به زودی از لیگ بلژیک به تمرین تیم ملی اضافه می شود و نمی خواهد نیمکت نشینی در این تیم را تجربه کند رقیبان کریمی در این پست هستند.

البته علی کریمی با آمادگی که دارد می تواند از دو رقیب سرسخت خود جلو بزند و در بازی با عراق در ترکیب تیم ملی به میدان برود.

Let's block ads! (Why?)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استراماچونی رکورد حجازی را با نساجی می‌شکند؟

د نوامبر 11 , 2019
سرویس ورزش مشرق - آندره آ استراماچونی پس از شکست دادن تیم خوب صنعت نفت آبادان به رکورد ۷ پیروزی پیاپی با تیم استقلال دست یافت. رکوردی که پیش از این در اختیار استقلالی بود که در سال ۱۳۷۶ با هدایت زنده یاد ناصر حجازی بدست آمده بود.در آن سال استقلال نتوان...